Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Cila dhimbje eshte me e forte.... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Cila dhimbje eshte me e forte.... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cila dhimbje eshte me e forte....

+13
kasperi
leona
Darius
Docteur
Єямєℓiиdå
Space
Maksi
Arabela
CuN@BosS/
Tonii
Daku
Durrsaku
WebMaster
17 posters

Shko poshtë

 Cila dhimbje eshte me e forte.... Empty Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga WebMaster Wed 15 Jun 2011 - 7:01

Cila dhimbje eshte me e forte ajo...fatkeqesia e nje aksidenti te papritur...te personit qe do?
apo dhimbja e shpirterore, pra kur shikon se ai qe ti e do me gjithe shpirt po te largohet me nje ftohtesi te ngadalte nga ty..
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cila dhimbje eshte me e forte.... Empty Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga Durrsaku Wed 15 Jun 2011 - 7:04

si kam provuar asnjeren as tjetren po mendoj se e para eshte me e dhimbshme se nuk sherohet kurre kur e sheh qe renkon ndersa e dyta iken vetvetiu zemrat ftohen njerezit ndahen dhe gjejne zemra te tjera binjake
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cila dhimbje eshte me e forte.... Empty Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga Daku Wed 15 Jun 2011 - 7:44

Kjo pytja me kujton nje film me Jason Strathan " London"

 Cila dhimbje eshte me e forte.... 2006_london_002

Dy personazhet kryesore jane te ditlindja e ish-te dashures dhe po i qajne hallet njeri-tjetrit.Ja ben i pari

Ah ti se di ca eshte dhimbja shoku im , tet lere e dashura per nje zezak se e ka me te madh , kjo eshte nje dhimbje e madhe.
Ja ben Jason : Dhimbje miku im eshte ta kesh gruan superpjeshke tet kerkoje seks dhe ti te jesh impotent :P
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cila dhimbje eshte me e forte.... Empty Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga Tonii Wed 15 Jun 2011 - 11:07

dhimbja e dhemballes qesh
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cila dhimbje eshte me e forte.... Empty Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga WebMaster Wed 15 Jun 2011 - 11:46

Kur humbet dike qe me te vertet ke dashur me gjith forcen e shpirtit lot
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cila dhimbje eshte me e forte.... Empty Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga CuN@BosS/ Wed 15 Jun 2011 - 11:48

Kur ste kuptojne ..
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cila dhimbje eshte me e forte.... Empty Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga Arabela Sat 25 Jun 2011 - 8:19

kur lendohesh qellimisht ne jete nga dikush qe e ke dashur me sinqeritetin me te madh,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cila dhimbje eshte me e forte.... Empty Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga Durrsaku Sat 25 Jun 2011 - 8:21

Tonii shkruajti:dhimbja e dhemballes qesh
kur ha nje shkelm te........ qesh
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cila dhimbje eshte me e forte.... Empty Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga WebMaster Sat 25 Jun 2011 - 8:28

Fjalet e teperta qe bejne dem ne nje dashuri
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cila dhimbje eshte me e forte.... Empty Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga Maksi Sat 25 Jun 2011 - 8:29

dhimbja e veshit
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cila dhimbje eshte me e forte.... Empty Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga Space Sat 25 Jun 2011 - 10:26

pra kur shikon se ai qe ti e do me gjithe shpirt po te largohet me nje ftohtesi te ngadalte nga ty.. kjo eshte mee e keqja :((((((((
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cila dhimbje eshte me e forte.... Empty Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 26 Jun 2011 - 8:54

Aksidenti..sepse kete e kam provuar fatkeqsisht


Edituar për herë të fundit nga Ermelinda në Sun 26 Jun 2011 - 9:08, edituar 1 herë gjithsej
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cila dhimbje eshte me e forte.... Empty Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga Docteur Sun 26 Jun 2011 - 8:58

Dhimbja fizike nuk eshte asgje sepse ajo sherohet por dhimbja me e forte eshte lexoni historine qe do ju shkruaj tani

Nje burri i humben dy fmijte ne aksident rrugor dhe ai desh vrau veten ishte vertet dicka shume e rende humbja e djemve dhe i drejtohet zotit o zot ca me bere mi more te gjitha ca te kam bere....burri humbi kontrollin dhe tha tani skam qa humb me....pas pak kohesh humbi dhe djalin e fundit te tretin ne ate moment nuk foli me sepse pa qe dhimbja nuk kishte mbarim

kshu lutjuni zotit qe te jeni shendosh e mire pse theni kembe krahe apo tjeter gje ska gje rregullohen prape
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cila dhimbje eshte me e forte.... Empty Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga Arabela Sun 26 Jun 2011 - 9:00

qe te dyja te dhimbshme,,,dike qe e do me zemer nuk deshiron as nje ferre ti hyj ne kembe e jo me te tjera,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cila dhimbje eshte me e forte.... Empty Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga WebMaster Sun 26 Jun 2011 - 9:01

Humbja e prinderve lot
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cila dhimbje eshte me e forte.... Empty Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga Maksi Sun 26 Jun 2011 - 9:02

kur nena ime fjalen e fundit e tha ne krahet e mia dhimje me te madhe kurre nuk ndjeva  Cila dhimbje eshte me e forte.... 465738  Cila dhimbje eshte me e forte.... 465738
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cila dhimbje eshte me e forte.... Empty Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga Darius Sun 26 Jun 2011 - 9:29

Humbja e personave qe kemi me shum perzemer.............
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cila dhimbje eshte me e forte.... Empty Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga WebMaster Wed 7 Sep 2011 - 23:55

Humbja e personave
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cila dhimbje eshte me e forte.... Empty Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga leona Sat 24 Sep 2011 - 9:11

te humbesh ato cka do me shume....
leona
leona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Madrit
Postime Postime : 2038
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/04/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cila dhimbje eshte me e forte.... Empty Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga kasperi Sat 24 Sep 2011 - 9:15

ndarja nga vdekja e prinderve
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cila dhimbje eshte me e forte.... Empty Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga kasperi Tue 4 Oct 2011 - 2:12

dhimbja ,kur te lendon dikush ne ndjenja,sesa dhimbja fizike
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cila dhimbje eshte me e forte.... Empty Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga EMI Tue 4 Oct 2011 - 2:15

Une mendoj se nje dhimbje eforte do ishte vdekja e nje fmije per nene e ti\saje.Ska dhimbje me te forte se kaq.....c'do gje ne jete do mund te sherohej vec vdekjes....
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cila dhimbje eshte me e forte.... Empty Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga Klio Tue 4 Oct 2011 - 3:46

Dhe une jam e te njejtit mendim me Emin,nuk ka dhembje me te madhe.
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cila dhimbje eshte me e forte.... Empty Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga WebMaster Tue 4 Oct 2011 - 3:48

Humbja e familjareve
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cila dhimbje eshte me e forte.... Empty Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga Anakonda Sat 18 Feb 2012 - 4:14

Te dyja dhimbjet i kam provuar,dhe te dyja dhembin shume.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cila dhimbje eshte me e forte.... Empty Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga Maksi Sat 18 Feb 2012 - 4:14

Klea@Love shkruajti:Humbja e familjareve
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cila dhimbje eshte me e forte.... Empty Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga Fata Sat 18 Feb 2012 - 4:19

Dhimbja shpirterore eshte me e fort...
Fata
Fata
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : EU
Postime Postime : 457
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cila dhimbje eshte me e forte.... Empty Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga Anakonda Fri 26 Feb 2016 - 3:12

Humbja vetvetes  .c.r.y

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cila dhimbje eshte me e forte.... Empty Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi