Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mesazhi Islam Shqip  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mesazhi Islam Shqip  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mesazhi Islam Shqip

2 posters

Shko poshtë

Mesazhi Islam Shqip  Empty Mesazhi Islam Shqip

Mesazh nga chaos Sun 21 Aug 2011 - 13:12

chaos
chaos
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Kosova -Albania
Postime Postime : 101
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/08/2011
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Hacking / programin / Webmastering

http://www.klealove.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazhi Islam Shqip  Empty Re: Mesazhi Islam Shqip

Mesazh nga Anakonda Fri 8 Jun 2012 - 20:45

nuk del gje

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi