Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare eshte per ju BURRERIA?!? Cfare ju ben te mendoni se jeni te tille??  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare eshte per ju BURRERIA?!? Cfare ju ben te mendoni se jeni te tille??  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfare eshte per ju BURRERIA?!? Cfare ju ben te mendoni se jeni te tille??

2 posters

Shko poshtë

Cfare eshte per ju BURRERIA?!? Cfare ju ben te mendoni se jeni te tille??  Empty Cfare eshte per ju BURRERIA?!? Cfare ju ben te mendoni se jeni te tille??

Mesazh nga WebMaster Tue 23 Aug 2011 - 11:55

Te nderuar miq!

Kur s'kam c'bej filloj e filozofoj pak, dhe tani po filozofoja mbi qenien BURRE me 2 "R"...
Une jam e bindjes se ne kete bote ka me shume meshkuj se sa burra. Burreria e mirefillte per mendimin tim sa vjen e zvogelohet me shume, sidomos ne Shqiperi ku djemte e kane fiksim te tregojne qe jane burra dhe s'lene cast pa e kujtuar kete gje.
Per mendimin tim keta meshkuj kane komplekse inferioriteti, ne krahasim me ca te tjere qe as nuk flasin per kete gje sepse e dine qe eshte normale.
Ne nje diskutim qe bera para 10 ditesh me disa miqte e mi mbas nje dasme (midis 2 shqipesh) doli nje shprehje "ka lezet kur burri ngre duart mbi gruan, se cfare burri eshte pastaj???"...Une si feministe fanatike qe jam, s'e mbajta dot gojen kycyr dhe i thashe qe ngritja e duarve mbi nje krijese kaq delikate si femra tregon vetem injorance dhe mungese karakteri per te arritur te komunikosh ne menyre me te qete!
Me duket shtazore ngritja e duarve mbi grate dhe tradhetia ndaj tyre per budallalliqe!

Kaq te domosdoshme e kane meshkujt te tradhetojne e te zgjasin duart mbi femrat vetem per te treguar burreri??

Pse kjo eshte burreria???

Per meshkujt qe mendojne se jane Burra, cfare ju ben te mendoni se jeni te tille?


Pres nje numer te madh pergjigjesh...mundesisht mos shani njeri tjetrin po jepni mendime te vlefshme!

Burimi i Temes mar nga FV
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte per ju BURRERIA?!? Cfare ju ben te mendoni se jeni te tille??  Empty Re: Cfare eshte per ju BURRERIA?!? Cfare ju ben te mendoni se jeni te tille??

Mesazh nga Anakonda Mon 20 Feb 2012 - 2:03

Per djemte e sotem burreri eshte te pijne duhan,alkool dhe droge,per ta burreria eshte dhuna ndaj nje femre dhe ofendimet e shumta.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi