Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Eneda: Mos dëgjoni thashethemet për mua   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Eneda: Mos dëgjoni thashethemet për mua   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eneda: Mos dëgjoni thashethemet për mua

2 posters

Shko poshtë

Eneda: Mos dëgjoni thashethemet për mua   Empty Eneda: Mos dëgjoni thashethemet për mua

Mesazh nga Emona Mon 5 Sep 2011 - 6:10

Eneda: Mos dëgjoni thashethemet për mua   F.0905160806868_m
Eneda Tarifa, e cila ishte prezantuese në edicionin e kaluar të kabaresë së humorit “Portokalli”, ka reaguar pas zërave të ndryshëm që thonë se ajo nuk do të jetë më pjesë e këtij show, për shkak se nuk është pëlqyer shumë.
“O njerëz, mos i dëgjoni thashethemet”, ka shkruar në profilin e saj në Facebook.

Pavarësisht se s’është shkruar, duket se këngëtarja simpatike që jeton prej vitesh një histori dashurie me kompozitorin Erion Zaloshnja, nuk u ka kushtuar shumë rëndësi thashethemeve, ndoshta edhe për faktin se figura e saj në sezonin e pritshëm të “Portokallisë” nuk ishte miratuar ende.

Por, burime të brendshme nga televizioni, kanë bërë me dije se edhe pse mendohej rikthimi i Xhemi Shehut në këtë program të njohur, nga stafi prodhues është vendosur që dyshja Eneda Tarifa – Salsano Rrapi të jenë sërish prezantuesit e këtij emisioni.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eneda: Mos dëgjoni thashethemet për mua   Empty Re: Eneda: Mos dëgjoni thashethemet për mua

Mesazh nga Anakonda Thu 15 Mar 2012 - 18:14

eneda vipat merren neper goje...................
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi