Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt

+7
Durrsaku
Єямєℓiиdå
Emona
T_o_n_i
Klio
Intriganti
WebMaster
11 posters

Shko poshtë

Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt Empty Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt

Mesazh nga WebMaster Mon 5 Sep 2011 - 12:22

Ja çfarë duan gratë. Janë dy vlerat kryesore që e bëjnë më të fortë një lidhje. Pastaj vijnë gjërat e tjera që klasifikohen në listën para se një femër të krijojë një lidhje me një mashkull.
Çdo grua ka shijet e saj lidhur me partnerin që dëshiron. Ka nga ato që e duan bukurosh si George Clooney, të tjera e preferojnë sportivë, ose të pandikueshëm ndaj “biondeve”, me fjalë të tjera, indiferentë ndaj duhanit dhe birrës, të preferojnë më shumë verën se birrën.
Por nëse në një lidhje ndershmëria, komunikimi i mirë dhe respekti janë tiparet që e karakterizojnë atë, është e sigurt se shumë femra do t’i vinin në listën e tyre para se të zhyteshin në një lidhje dashurie.
Jemi dy të rritur
Duket e kundërta, por në fakt nuk është kështu. Le të supozojmë se një lidhje e shëndoshë fillon me takimin mes dy personave të rritur. Lidhja do të bëhej më e vështirë nëse një femër do të guxonte të lidhej me një adoleshent, sepse ky i fundit të vuajë nga sindroma e Piter Panit. Tanimë janë të largëta ditët kur femra mendonte që ta ndryshonte partnerin e saj. Karakterin e njeriut e njeh me kalimin e viteve, por ta ndryshosh është një mision sa i pamundur, aq edhe i dëmshëm. Mashkulli duhet të shërohet nga ‘plagët’ e të kaluarës dhe më pas të jetë në gjendje të përballojë me guxim dhe besim sfidat e të tashmes.
Të qeshësh të bën mirë
Natyrisht që nuk do të kërkoni dikë i cili me profesion është komik, megjithatë një dozë e mirë humori mund t’ju ndihmojë në ato ditë që e keni moralin e rënë. Dhe nëse jeta juaj nuk ka qenë e lehtë, do të jetë ai që do t’iu ndriçojë me diellin e tij, duke ju bërë për të qeshur. Dihet se e qeshura është një mirëqenie për jetën në çift, përveç faktit që i bën mirë shëndetit.
“Ji e parezistueshme”
Nuk ka rëndësi nëse nuk je gjithmonë e bukur, e rëndësishme është që partneri të të bëjë gjithmonë të ndihesh e parezistueshme, kur përpiqesh që të jesh gjithnjë me moral të ngritur, kur ndryshon ngjyrën e flokëve ose look-un. Partneri i duhur është ai që e vëren gjithmonë dhe menjëherë ndryshimin, ai që të bën të kuptosh me një kompliment që të dëshiron jashtëzakonisht, gjithmonë dhe kudo.
Në shtrat mëson
Nuk ka shumë rëndësi nëse partneri juaj nuk ka eksperiencë në shtrat. Ajo që vlen është ngrohtësia dhe pasioni i intimitetit, pastaj në fund të fundit, asgjë nuk është e vështirë për t’u mësuar. Në këtë pikë mund ta ndihmoni ju, duke i treguar dëshirat tuaja. Nuk duhet harruar që një lidhje e fortë dashurie fillon nga pasioni seksual. Mos u shqetësoni nëse ai nuk quhet ‘Rocky Balbola’. Por nëse partneri juaj nuk bën asnjë sforco për të eksperimentuar dhe kuptuar se çfarë ju pëlqen dhe ju eksiton, atëherë gjërat ndryshojnë: më mirë mos u ngatërroni me të.
Të dridhura dhe flutura
Çfarë ndodh kur ritakoheni me të dashurin tuaj pas një periudhe ndarjeje? Nuk ka rëndësi se kjo gjë ka ndodhur një orë apo një javë më parë. Të jeni të bindur se ky është testi më i mirë për të kuptuar temperaturën e lidhjes suaj. Nëse partneri juaj ju jep dhjetëra puthje, njëqind përkëdhelje dhe ju kushton shumë vëmendje, do të thotë se personi që keni përballë bën të gjitha sforcot e mundshme për të mbajtur në lidhje atë përbërës magjik romanticizmi që ëndërrojnë të gjitha femrat.
Shumë liri
Të rrini bashkë nuk do të thotë të kaloni 24 orë të ditës ngjitur me njëri-tjetrin. Në fakt, liria është një provë e vërtetë besimi që partneri ka karshi jush. Një liri që ka mijëra mënyra për t’u shprehur: nga fundjavat e kaluara vetëm me mikeshat, te eksplorimi i horizonteve të reja profesionale, ose thjesht te qëndrimi vetëm për të qartësuar mendimet. Çdo njëri prej nesh ka shijet e veta dhe nëse partneri juaj pranon hapësirat tuaja jetësore, do të thotë që është një person i pjekur, i kujdesshëm ndaj nevojave të tua dhe rritjes suaj personale.

WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt Empty Re: Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt

Mesazh nga Intriganti Mon 5 Sep 2011 - 12:24

hemm femra eshte nje pus i thelle! femrat ne pergjesi duan dajak dashuri edhe tradhti!!! duan dajak qe te kuptojne qe sjan te pa thyeshme duan dashuri qe te ndihen te lumtura duan tradheti qe te kuptojne qe sjan te pa zevendesueshme! :P
Intriganti
Intriganti
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Elbasan
Postime Postime : 712
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/08/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Futbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt Empty Re: Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt

Mesazh nga Klio Tue 27 Sep 2011 - 0:54

Une mendoj kete,gjeja kryesore qe duhet te bejme te gjitha ne femrat eshte te tregohesh e sinqerte me vetveten dhe te jesh vetvetja.Besoj se me kete do ta fitosh ndershmerine dhe respektin e mashkullit.
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt Empty Re: Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt

Mesazh nga T_o_n_i Tue 27 Sep 2011 - 0:59

Klio shkruajti:Une mendoj kete,gjeja kryesore qe duhet te bejme te gjitha ne femrat eshte te tregohesh e sinqerte me vetveten dhe te jesh vetvetja.Besoj se me kete do ta fitosh ndershmerine dhe respektin e mashkullit.

sa me pelqeuuu sa me pelqeu kjo goca muveeee Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 555339 Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 555339 Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 555339
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt Empty Re: Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt

Mesazh nga Emona Tue 27 Sep 2011 - 1:21

Nese je e sinqert ,Ndershme dhe Respektushem ndja vetes....eshte normale qe keto gjera i pret edhe nga nje Mashkull.!!!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt Empty Re: Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 27 Sep 2011 - 1:22

Kush nuk do ti donte keto te dyja??.....
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt Empty Re: Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt

Mesazh nga Emona Tue 27 Sep 2011 - 1:25

Eямєℓiиdå shkruajti:Kush nuk do ti donte keto te dyja??.....

Kushh?? Ajo Qe s'di c'do me thon Respet ,e Nder 00027003

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt Empty Re: Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 27 Sep 2011 - 1:29

EmoNa shkruajti:
Eямєℓiиdå shkruajti:Kush nuk do ti donte keto te dyja??.....

Kushh?? Ajo Qe s'di c'do me thon Respet ,e Nder 00027003

E pra..........Respekti e ndershmeria fillojne nga vetja ne rradhe te pare...atehere duhet ti presesh edhe nga meshkujt.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt Empty Re: Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt

Mesazh nga Durrsaku Tue 27 Sep 2011 - 2:11

rrespektin po, po ndershmerine harrojeni Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 398758
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt Empty Re: Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt

Mesazh nga Ariel Tue 27 Sep 2011 - 3:01

T_o_n_i shkruajti:
Klio shkruajti:Une mendoj kete,gjeja kryesore qe duhet te bejme te gjitha ne femrat eshte te tregohesh e sinqerte me vetveten dhe te jesh vetvetja.Besoj se me kete do ta fitosh ndershmerine dhe respektin e mashkullit.

sa me pelqeuuu sa me pelqeu kjo goca muveeee Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 555339 Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 555339 Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 555339

O Ton t'mort e mira jarebi hahahahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaa

Me lot [QeSh] :[LoL]: :[LoL]: :[LoL]: :[LoL]: :[LoL]: :[LoL]: :[LoL]:
Lash nom po m'thot goca ca ke qe qesh kaq shume hahahahahahahaa [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt Empty Re: Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt

Mesazh nga Klio Tue 27 Sep 2011 - 3:12

Ariel shkruajti:
T_o_n_i shkruajti:
Klio shkruajti:Une mendoj kete,gjeja kryesore qe duhet te bejme te gjitha ne femrat eshte te tregohesh e sinqerte me vetveten dhe te jesh vetvetja.Besoj se me kete do ta fitosh ndershmerine dhe respektin e mashkullit.

sa me pelqeuuu sa me pelqeu kjo goca muveeee Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 555339 Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 555339 Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 555339

O Ton t'mort e mira jarebi hahahahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaa

Me lot Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 398758 Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 1388203807 Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 1388203807 Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 1388203807 Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 1388203807 Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 1388203807 Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 1388203807 Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 1388203807
Lash nom po m'thot goca ca ke qe qesh kaq shume hahahahahahahaa Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 398758 Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 398758 Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 398758 Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 398758 Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 398758



Per mos me vdek injorante mund te ma shpjegoni dhe mua cfare kishte ketu per te qeshur?
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt Empty Re: Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt

Mesazh nga Durrsaku Tue 27 Sep 2011 - 3:14

Klio shkruajti:
Ariel shkruajti:
T_o_n_i shkruajti:
Klio shkruajti:Une mendoj kete,gjeja kryesore qe duhet te bejme te gjitha ne femrat eshte te tregohesh e sinqerte me vetveten dhe te jesh vetvetja.Besoj se me kete do ta fitosh ndershmerine dhe respektin e mashkullit.

sa me pelqeuuu sa me pelqeu kjo goca muveeee Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 555339 Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 555339 Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 555339

O Ton t'mort e mira jarebi hahahahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaa

Me lot Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 398758 Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 1388203807 Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 1388203807 Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 1388203807 Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 1388203807 Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 1388203807 Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 1388203807 Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 1388203807
Lash nom po m'thot goca ca ke qe qesh kaq shume hahahahahahahaa Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 398758 Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 398758 Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 398758 Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 398758 Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 398758



Per mos me vdek injorante mund te ma shpjegoni dhe mua cfare kishte ketu per te qeshur?
e ka me tonin qe sle goce te forumit pa puthr e pa ngacmuar
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt Empty Re: Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt

Mesazh nga Ariel Tue 27 Sep 2011 - 3:19

Klio te keqen teta e kam me ate malukatin hahahahahahahaa
Ti me parimet e tua je ne rregull... po .... Kujt ja tha moj kujt ja tha hahahahahaa
Prandaj sinqeritetin ta kesh per ndergjegjen tende..meshkujve jepi aq sa te japin... 00027003

Mos te ngele hatri se ti je e re me c'po shof.... sa te mesohesh me muhabetin tone do qeshesh dhe ti. 00027003

T'pershendes e dashur..... [TePuC]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt Empty Re: Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt

Mesazh nga Durrsaku Tue 27 Sep 2011 - 3:21

Ariel shkruajti:Klio te keqen teta e kam me ate malukatin hahahahahahahaa
Ti me parimet e tua je ne rregull... po .... Kujt ja tha moj kujt ja tha hahahahahaa
Prandaj sinqeritetin ta kesh per ndergjegjen tende..meshkujve jepi aq sa te japin... Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 3189159776

Mos te ngele hatri se ti je e re me c'po shof.... sa te mesohesh me muhabetin tone do qeshesh dhe ti. Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 3189159776

T'pershendes e dashur..... Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 947108
Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 1533221348 ate dua dhe une ariel te me japin femrat aq sa i japRespekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 398758 Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 398758 Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 398758 Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 398758 Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 398758 Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 398758
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt Empty Re: Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt

Mesazh nga Ariel Tue 27 Sep 2011 - 3:24

A thu...hahahahahahahahaaaaaaa

Se mos je suficit ri dreq hahahahahahaa

Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt Empty Re: Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt

Mesazh nga Durrsaku Tue 27 Sep 2011 - 3:26

Ariel shkruajti:A thu...hahahahahahahahaaaaaaa

Se mos je suficit ri dreq hahahahahahaa

uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jo jo mbaj une akoma Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 617475Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 398758
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt Empty Re: Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt

Mesazh nga Ariel Tue 27 Sep 2011 - 3:29

Tani t'bohem i cik serioze...

Une nga mashkulli im dua respekt, perkushtim, mirkuptim, besim...(gjera qe i kemi kuptohet).
Per sinqeritet dhe dashuri shpirtin sja lexoj dot.... Po duke me demonstruar te parat mendoj qe i ka dhe te dytat.... [724516]

Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt Empty Re: Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt

Mesazh nga Durrsaku Tue 27 Sep 2011 - 3:39

ok po kthehem dhe une ne seriozitet, rrespektin ja jap se e meriton, ndershmerin? pse jo po jo ne maksimum
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt Empty Re: Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt

Mesazh nga Klio Tue 27 Sep 2011 - 4:30

Ariel shkruajti:Klio te keqen teta e kam me ate malukatin hahahahahahahaa
Ti me parimet e tua je ne rregull... po .... Kujt ja tha moj kujt ja tha hahahahahaa
Prandaj sinqeritetin ta kesh per ndergjegjen tende..meshkujve jepi aq sa te japin... Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 3189159776

Mos te ngele hatri se ti je e re me c'po shof.... sa te mesohesh me muhabetin tone do qeshesh dhe ti. Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 3189159776

T'pershendes e dashur..... Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 947108



Te flm teta per keshillen,por nese e lexove mire shkrimin tim kete kam thene te jesh e sinqerte ne vetvete.Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 947108 Respekte per ty dhe te me falesh se nuk e dija diferencen e moshes qe kemi !!Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 947108
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt Empty Re: Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt

Mesazh nga Ariel Tue 27 Sep 2011 - 5:08

Asgje mi zemer...me fal ti nese u ndjeve e ofenduar nga e qeshura ime...po skish lidhje me ty...
Eh kam cunin pak me te madh se ty...nese je vertet 16 vjec.... 00027003

Ktu jemi dhe do njihemi me mire...
Puc fort yllka [TePuC] :|
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt Empty Re: Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt

Mesazh nga Klio Tue 27 Sep 2011 - 5:16

Te lutem teta.

Sa per moshen nuk jam 16 po 17 kam bere nje gabim kur u regjistrovaRespekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 595614
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt Empty Re: Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt

Mesazh nga Ariel Tue 27 Sep 2011 - 5:26

Qeke moshatar me ate timin...

Dhe 100 u befsh... :|


--------------------------------
Sa per temen...

Respekt dhe mund te marresh nga meshkujt...
Po per ndershmeri...na falni.... po eshte si ti mbysesh [QeSh]

Le ti fusim ke endrrat e femrave qe te kene mashkull te sinqerte, te ndershem, te perkushtuar, romantik, korrekt, te na duan pafundesisht...te na kujtojne gjithmone ditet tona te rendesishme, sikur dhe nje fjale -u lodhe zemer- nuk do ishte keq, te na bejne dhurata te vogla ska problem por te jene ne forme surprize, te na bejne ftesa apo plane udhetimi pa ua kerkuar ne nja 20 here perpara...etj etj etj po pse i kane kaq te veshtira se kuptoj. [QeSh] [QeSh] [QeSh]

Nese keni gje per te shtuar ju te tjerat...mundeni...pretendimet apo deshirat doja te thoja hahahahaa [QeSh]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt Empty Re: Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt

Mesazh nga Durrsaku Tue 27 Sep 2011 - 5:28

Ariel shkruajti:Qeke moshatar me ate timin...

Dhe 100 u befsh... Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 761447


--------------------------------
Sa per temen...

Respekt dhe mund te marresh nga meshkujt...
Po per ndershmeri...na falni.... po eshte si ti mbysesh Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 398758

Le ti fusim ke endrrat e femrave qe te kene mashkull te sinqerte, te ndershem, te perkushtuar, romantik, korrekt, te na duan pafundesisht...te na kujtojne gjithmone ditet tona te rendesishme, sikur dhe nje fjale -u lodhe zemer- nuk do ishte keq, te na bejne dhurata te vogla ska problem por te jene ne forme surprize, te na bejne ftesa apo plane udhetimi pa ua kerkuar ne nja 20 here perpara...etj etj etj po pse i kane kaq te veshtira se kuptoj. Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 398758 Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 398758 Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 398758

Nese keni gje per te shtuar ju te tjerat...mundeni...pretendimet apo deshirat doja te thoja hahahahaa Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 398758
se besoj te kene munguar ty keto ariel
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt Empty Re: Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt

Mesazh nga Ariel Tue 27 Sep 2011 - 5:32

E kam ne pergjithesi...
Se timit i mungon ajo...romantik ...durrsak mo hahahahahahaaa
Dhe organizimin e pushimeve dhe datat i kujtoj gjithmone une dhe gocat...
Per te tjerat nuk qahem...i ka...me vret zoti ti mohoj.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt Empty Re: Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt

Mesazh nga Durrsaku Tue 27 Sep 2011 - 5:37

Ariel shkruajti:E kam ne pergjithesi...
Se timit i mungon ajo...romantik ...durrsak mo hahahahahahaaa
Dhe organizimin e pushimeve dhe datat i kujtoj gjithmone une dhe gocat...
Per te tjerat nuk qahem...i ka...me vret zoti ti mohoj.
eh kjo ka rendesi qe ai qe jeton ti ti plotesoj keto gjera te tjerat le tja dalin vete me burrat apo te dashurit e vet, se dhe burri do icik takt Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt 617475
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt Empty Re: Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt

Mesazh nga Ariel Tue 27 Sep 2011 - 5:40

I cik the...do shume...
Kush do te jete rehat dhe e lumtur me burrin i jap une leksione pa fund hahahahaaa.


Ika ika lal se po me vjen poshte dhe do dalim per kafe...shyqyr qe erdhi i cik heret sot.

Pacim...


P.s. M'duket mu apo qeke merzit i cik tani... 00027003
Viso...gjysa e 1000 eshte 500....mos caj koke per asgje....

Ciao ciao kalofsh mire lal.


Edituar për herë të fundit nga Ariel në Tue 27 Sep 2011 - 5:43, edituar 1 herë gjithsej
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt Empty Re: Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt

Mesazh nga Durrsaku Tue 27 Sep 2011 - 5:41

Ariel shkruajti:I cik the...do shume...
Kush do te jete rehat dhe e lumtur me burrin i jap une leksione pa fund hahahahaaa.


Ika ika lal se po me vjen poshte dhe do dalim per kafe...shyqyr qe erdhi i cik heret sot.

Pacim...
pacim ariel klb
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt Empty Re: Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt

Mesazh nga Ariel Tue 27 Sep 2011 - 5:45

Mos e vrit trunin Viso...
Shnet lal shnet....
Se mu duke i merzit tani...

Ciao dhe njehere... Klm dhe ti.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt Empty Re: Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt

Mesazh nga Durrsaku Tue 27 Sep 2011 - 5:46

jemi durrsak se vrasim shume qejf vetem qejf
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt Empty Re: Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt

Mesazh nga dajti modh Tue 27 Sep 2011 - 7:22

me sa pak kenaqen gocat 00027003
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt Empty Re: Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt

Mesazh nga Daku Wed 28 Sep 2011 - 3:58

Une e mora ne tel nusen time dhe me tha dua:

1@-Ta dua gjithmone
2@-Sinqerite
3@-Respekt
4@-Besnikeri
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt Empty Re: Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt

Mesazh nga Ariel Wed 28 Sep 2011 - 7:09

Daku shkruajti:Une e mora ne tel nusen time dhe me tha dua:

1@-Ta dua gjithmone
2@-Sinqerite
3@-Respekt
4@-Besnikeri

Dhe ti cilen nga keto ja premtove ouhoo
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt Empty Re: Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt

Mesazh nga Anakonda Sat 17 Mar 2012 - 2:35

Keto dy gjera meshkujt i kerkojn tek ne,po ne pse mos ti kerkojm ato?
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt Empty Re: Respekt dhe ndershmëri, këto kërkohen nga meshkujt

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi