Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar?

+35
Gjilanasi
Neta E
Malsori
Arian 123
Alberti
Besa
Gladiola
Anakonda
il conte
leta
eGo0sTyle
CuN@BosS/
tipi engjellor
Katniss
Golden
LaDescarada
Dori_sweet
T_o_n_i
Darius
Ariel
Klio
EMI
Space
Єямєℓiиdå
Medina
bobi 10
dajti modh
Daku
Intriganti
kasperi
Maksi
Arabela
Emona
WebMaster
Durrsaku
39 posters

Faqja 2 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shko poshtë

Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 Empty Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar?

Mesazh nga Durrsaku Wed 7 Sep 2011 - 5:42

First topic message reminder :

kleas, emones ,maksit,dhe ketij beqarit qe po vdes me u martu tonit
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 Empty Re: Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar?

Mesazh nga Space Tue 20 Sep 2011 - 7:28

she ca do me puth ti re nusen time ncncnc :P
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 Empty Re: Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar?

Mesazh nga dajti modh Tue 20 Sep 2011 - 7:31

tek dasma e KLEAS .. vallai po e mora vesht kam me i shkuar ene pa me thirr celebrate005 celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 Empty Re: Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar?

Mesazh nga EMI Tue 20 Sep 2011 - 7:45

po vi dhe une me ty...se vetem nuk shkohet apo jo hahah
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 Empty Re: Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar?

Mesazh nga dajti modh Tue 20 Sep 2011 - 7:46

EMI shkruajti:po vi dhe une me ty...se vetem nuk shkohet apo jo hahah
hajde po merr leje ke shpia se te bertasin ty ato :lol!:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 Empty Re: Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar?

Mesazh nga EMI Tue 20 Sep 2011 - 7:47

hahah lejen e kam ne xhep sjam me e vogel une mo.hahaha po plakem ..
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 Empty Re: Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar?

Mesazh nga dajti modh Tue 20 Sep 2011 - 7:50

EMI shkruajti:hahah lejen e kam ne xhep sjam me e vogel une mo.hahaha po plakem ..
mire pra shkojm por me ne kusht te qeshesh me ha ha ha dhe jo hahahaha
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 Empty Re: Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar?

Mesazh nga EMI Tue 20 Sep 2011 - 7:51

je farewww ha dakort... :siurdho:
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 Empty Re: Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar?

Mesazh nga dajti modh Tue 20 Sep 2011 - 7:52

EMI shkruajti:je farewww ha dakort... :siurdho:
shkojm pra sa te gjeje KLEA burrin celebrate005 celebrate005 Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 426788 [QeSh] Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 426788 [QeSh] Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 426788 Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 426788 [QeSh]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 Empty Re: Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar?

Mesazh nga EMI Tue 20 Sep 2011 - 7:55

ore po klea e kishte gjet pra se kshtu tha nje dit...
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 Empty Re: Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar?

Mesazh nga dajti modh Tue 20 Sep 2011 - 7:57

EMI shkruajti:ore po klea e kishte gjet pra se kshtu tha nje dit...
e ka pare nai enderr ajo se edhe una shof shpesh si puna e saje [QeSh] [QeSh] Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 426788 Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 426788
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 Empty Re: Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar?

Mesazh nga EMI Tue 20 Sep 2011 - 8:06

ha ha ah te kam then une enderro se eshte falas... :[hahgahgahagha
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 Empty Re: Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar?

Mesazh nga WebMaster Tue 20 Sep 2011 - 8:07

dajti modh shkruajti:
EMI shkruajti:ore po klea e kishte gjet pra se kshtu tha nje dit...
e ka pare nai enderr ajo se edhe una shof shpesh si puna e saje [QeSh] [QeSh] Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 426788 Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 426788

Hahaha pika ty jarebi se na ja bo endrat si buka me djathe tani hahaha Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 426788


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 Empty Re: Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar?

Mesazh nga Klio Tue 20 Sep 2011 - 8:08

Ne dasmen e te gjitheve,ku ka me mire se hahengu[You must be registered and logged in to see this image.]
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 Empty Re: Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar?

Mesazh nga dajti modh Tue 20 Sep 2011 - 8:10

Klea shkruajti:
dajti modh shkruajti:
EMI shkruajti:ore po klea e kishte gjet pra se kshtu tha nje dit...
e ka pare nai enderr ajo se edhe una shof shpesh si puna e saje [QeSh] [QeSh] Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 426788 Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 426788

Hahaha pika ty jarebi se na ja bo endrat si buka me djathe tani hahaha Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 426788
do na therresesh ne dasem apo te vijm pa thirrurr ne celebrate005 celebrate005 celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 Empty Re: Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar?

Mesazh nga EMI Tue 20 Sep 2011 - 8:13

ore nje perjashtim per ne te dy do e beje mo klea...
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 Empty Re: Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar?

Mesazh nga kasperi Tue 20 Sep 2011 - 8:19

Ne dasmen e Emones ta shofe apo qan apo qesh[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 Empty Re: Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar?

Mesazh nga Klio Tue 20 Sep 2011 - 8:20

Po mu si antare re qe jam do me pranoni?
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 Empty Re: Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar?

Mesazh nga kasperi Tue 20 Sep 2011 - 8:22

Klio shkruajti:Po mu si antare re qe jam do me pranoni?
[You must be registered and logged in to see this image.] Klio
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 Empty Re: Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar?

Mesazh nga Ariel Thu 22 Sep 2011 - 6:52

Vallahi ke dasma Dakut...tja perplasja iher nji 500-ce t'kuqe maj kaptines kur t'digjte shamin e beqarit ... 00027003
Ne nga shqipria mesme kena dasma t'papame...


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 Empty Re: Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar?

Mesazh nga Darius Thu 22 Sep 2011 - 6:55

Ariel shkruajti:Vallahi ke dasma Dakut...tja perplasja iher nji 500-ce t'kuqe maj kaptines kur t'digjte shamin e beqarit ... 00027003
Ne nga shqipria mesme kena dasma t'papame...
me kismet do te thirr un ne dasmen time 00027003 un dua vetem euro ,dhe dollar :[LoL]: :[LoL]: :[LoL]:
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 Empty Re: Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar?

Mesazh nga Ariel Thu 22 Sep 2011 - 6:57

po dhe ne ashtu kena hahahahahah

lek me raste [QeSh]


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 Empty Re: Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar?

Mesazh nga Daku Thu 22 Sep 2011 - 7:22

Ariel shkruajti:Vallahi ke dasma Dakut...tja perplasja iher nji 500-ce t'kuqe maj kaptines kur t'digjte shamin e beqarit ... [You must be registered and logged in to see this image.]
Ne nga shqipria mesme kena dasma t'papame...

Oh ca me the :P:P

Seriozisht pa me njoft fare realisht do vije ne dasem , si do e justifikoje ke burri ?
Do ishe knoq se bome ca lojna te bukura :p
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 Empty Re: Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar?

Mesazh nga Ariel Thu 22 Sep 2011 - 7:23

me gjith burrin ri...se vetem svija jo [QeSh]
e paske bo t'papame mo....ca lojnash bone ri...se mos u bone si mosketjer hahahahaa... a u veshe si tironcit e vjeter a jo...


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 Empty Re: Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar?

Mesazh nga Daku Thu 22 Sep 2011 - 7:26

mmmmm
Jo vllai im u vesh si goc e re , ndersa burri tezes u bo si plak qe bohej xheloz dmth mos i ngacmonin nusen ( gocen e re ) dhe i gjujte ne shkop kush afrohej .

U veshem dhe me rrobat e shqiprise se mesme :p
Ndersa goca tezes u bo si arabe dhe kerceu beli dancing .
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 Empty Re: Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar?

Mesazh nga Ariel Thu 22 Sep 2011 - 7:32

Eiiii sa bukur... qenki knoq mo...
une vdes per dasma... them dasma qe do bej per kalamonin e par qe do martohet...do jet me e papamja...do hudh gjith pasurine aty per zotin...
Po ca idesh....e imagjinoj sa bukur... 00027003


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 Empty Re: Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar?

Mesazh nga dajti modh Thu 22 Sep 2011 - 7:37

Daku shkruajti:mmmmm
Jo vllai im u vesh si goc e re , ndersa burri tezes u bo si plak qe bohej xheloz dmth mos i ngacmonin nusen ( gocen e re ) dhe i gjujte ne shkop kush afrohej .

U veshem dhe me rrobat e shqiprise se mesme :p
Ndersa goca tezes u bo si arabe dhe kerceu beli dancing .
je farewww daku po lypsin e boni ndonjeri lol :429293: :429293: :429293:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 Empty Re: Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar?

Mesazh nga Emona Thu 22 Sep 2011 - 7:40

kasperi shkruajti:Ne dasmen e Emones ta shofe apo qan apo qesh[You must be registered and logged in to see this image.]

S'du mu martu hiq :P...S'bej dasem qe qaji pastja :[LoL]:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 Empty Re: Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar?

Mesazh nga Daku Thu 22 Sep 2011 - 7:42

te jap ca sugjerime

1-Mos thirr katunare ( se ato nuk e dine se proshuta nuk skuqet ) te cajne drasat pse o sallomi pa skuq :p, nuk cohen ne bote me kercy po rrine bohen dru derisa te nxjerrin leket qe kane sjelle :P
2-Mundohu ta surprizosh ( psh shoqet e saj te femijerise)
3-Beje me DJ merr me te mirin jepi 500 euro dhe e qan.
4-Torten e Ciftit beje te ngreneshme + Kasata per te gjithe.
5-Mbaje krushqine me shume ne dasem jo tradicionalisht 23:00-01:00 :P
6-Shoqnine leje te kerceje ne fillim se i japin zjarr dasmes dhe ingranojne dhe te tjeret.
7-Ju te shpise mos u merrni me asgje , cakto dike qe te kujdeset per gjithcka .

do moper belulin , hajt se folim :P:P
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 Empty Re: Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar?

Mesazh nga Daku Thu 22 Sep 2011 - 7:44

dajti modh shkruajti:
Daku shkruajti:mmmmm
Jo vllai im u vesh si goc e re , ndersa burri tezes u bo si plak qe bohej xheloz dmth mos i ngacmonin nusen ( gocen e re ) dhe i gjujte ne shkop kush afrohej .

U veshem dhe me rrobat e shqiprise se mesme :p
Ndersa goca tezes u bo si arabe dhe kerceu beli dancing .
ha ha ha daku po lypsin e boni ndonjeri lol [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]


E boni RIKU ( i shoku im) po ishte aq llum sa ma kerceu si break dance ahahahaha me ka dhi fare

mu me dogjen shami e kanatjere ( breket shpetun se si la nusja , ja heq une kto tha )
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 Empty Re: Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar?

Mesazh nga dajti modh Thu 22 Sep 2011 - 7:47

Daku shkruajti:
dajti modh shkruajti:
Daku shkruajti:mmmmm
Jo vllai im u vesh si goc e re , ndersa burri tezes u bo si plak qe bohej xheloz dmth mos i ngacmonin nusen ( gocen e re ) dhe i gjujte ne shkop kush afrohej .

U veshem dhe me rrobat e shqiprise se mesme :p
Ndersa goca tezes u bo si arabe dhe kerceu beli dancing .
je farewww daku po lypsin e boni ndonjeri lol [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]


E boni RIKU ( i shoku im) po ishte aq llum sa ma kerceu si break dance ahahahaha me ka dhi fare

mu me dogjen shami e kanatjere ( breket shpetun se si la nusja , ja heq une kto tha )
[QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] paski kalu mire sa veta zuni rakia amon se e kom fiksim Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 426788 Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 426788 Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 426788
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 Empty Re: Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar?

Mesazh nga Daku Thu 22 Sep 2011 - 7:53

Nuk pine raki jo ,ja futen me PERONI u pine 700 birra ( po ti nga e di do thush ti, po se p[ijet ishin ne cmim po ndryshova birren dhe pagova kusurin e kostos qe i binte 230 lek per cdo birre qe do pihej)
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 Empty Re: Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar?

Mesazh nga Arabela Thu 22 Sep 2011 - 8:24

toni,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 Empty Re: Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar?

Mesazh nga Maksi Thu 22 Sep 2011 - 8:30

andej nga veriu kam qef te shkoj se dasem me cifteli skam perjetuar ndonje here
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 Empty Re: Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar?

Mesazh nga kasperi Thu 22 Sep 2011 - 9:03

Linda na pranon ne dasem tende,je dakord
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 Empty Re: Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar?

Mesazh nga Klio Thu 22 Sep 2011 - 9:11

kasperi shkruajti:
Klio shkruajti:Po mu si antare re qe jam do me pranoni?
[You must be registered and logged in to see this image.] KlioKush martohet Kasper?
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 Empty Re: Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar?

Mesazh nga kasperi Thu 22 Sep 2011 - 9:12

Klio shkruajti:
kasperi shkruajti:
Klio shkruajti:Po mu si antare re qe jam do me pranoni?
[You must be registered and logged in to see this image.] KlioKush martohet Kasper?Linda eshte e fejuar,vetem dasma eshte duke i munguar
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 Empty Re: Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar?

Mesazh nga Klio Thu 22 Sep 2011 - 9:19

Epo hajt pra ne dasem te Lindes ishalla sa me shpejt[You must be registered and logged in to see this image.]
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 Empty Re: Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar?

Mesazh nga T_o_n_i Fri 23 Sep 2011 - 23:57

te kesaj lart pra se paske mendje per dasem
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 Empty Re: Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar?

Mesazh nga Dori_sweet Fri 23 Sep 2011 - 23:58

te tonit nese me fton gjithmone
Dori_sweet
Dori_sweet
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 3711
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/05/2011
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 Empty Re: Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar?

Mesazh nga Durrsaku Fri 23 Sep 2011 - 23:59

kleas, emones
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar? - Faqe 2 Empty Re: Ne dasmen e cilit anetare keni pas deshire me shkuar?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi