Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te paret Qytetaret !!!!!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te paret Qytetaret !!!!!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Te paret Qytetaret !!!!!!

3 posters

Shko poshtë

Te paret Qytetaret !!!!!! Empty Te paret Qytetaret !!!!!!

Mesazh nga Daku Fri 16 Sep 2011 - 5:58

Te paret Qytetaret !!!!!! Sms1Teksti i SMS derguar inspektoreve
Dy inspektoret e tatimeve në bashkinë e
Tiranës, kanë depozituar në prokurori kallëzimin
tjetër penal ndaj Florenc Hoxhës, duke dorëzuar në
organin e akuzës provën e mesazhit të shkruar ku lexohet
qartë kërcënimi me jetë.Kreu i Policise në Bashkinë e Tiranës, nuk di
vetëm të rrahë gratë por edhe t’i
kërcënojë me vdekje. Pasi ka siguruar se asnjë
gjemb nuk i hyn në këmbë edhe kur dhunon
shërbëtore të shtetit, brenda zyrave të shtetit,
Florenc Hoxha ka guxuar të ngrejë sërish dorë.
Këtë herë për të shkruar një mesazh
telefonik, me gjuhë edhe më të rëndë se ajo
që përdori përmes grushteve. Me bekimin e shefit të
vogël në bashki, por edhe të madhit në qeveri,
doraci kërcënon dy inspektoret e Tatimeve në
bashkinë e Tiranës se herën tjetër që do
shkojnë ta kallëzojnë në prokurori, “do
t’i vrasë”. Ky mesazh është dërguar
menjëherë pasi në disa prej agjencive të lajmeve
është publikuar lajmi i letrës së hapur që dy
gratë e dhunuara nga Hoxha, Anila Çobani dhe Etleva Duraj i
kanë dërguar kryeprokurores së vendit. I pangopur akoma
me grushtat ndaj dy femrave, doraci “qëllon”
prapë. Kurse Basha prapë hesht! Dy inspektoret e tatimeve
në bashkinë e Tiranës, kanë depozituar në
prokurori kallëzimin tjetër penal ndaj Florenc Hoxhës,
duke dorëzuar në organin e akuzës provën e mesazhit
të shkruar ku lexohet qartë kërcënimi me jetë.Ama News
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te paret Qytetaret !!!!!! Empty Re: Te paret Qytetaret !!!!!!

Mesazh nga Daku Fri 16 Sep 2011 - 5:59

Serish incident nga ky person.

Drejtori i Policisë Bashkiake, Florenc Hoxha, vazhdon me skandalet e
tij. Për shkak se gazeta Shekulli ka publikuar sot mesazhin kërcënues
ndaj dy inspektoreve të shkarkuara, të cilët i shante dhe i kërcënontre
me jetë, Florenc Hoxha është përpjekur që të ndalojë shitjen e kësaj
gazette.
Një patrullë e policisë bashkiake ka kërcënuar sot pas mesditës disa
nga gazetashitësit në Tiranë, që të heqin gazetën “Shekulli” nga
hapësira ekspozuese e gazetave ndryshe do t’i hiqnin kioskën. Një nga
incidentet sapo ka ndodhur me shitësin Bashkim Doraci në pikën e
shitjes pranë Rrugës së Elbasanit, në afërsi të kompleksit të lojrave
“7 xhuxhat”. Z.Doraci tha se policët bashkiakë kanë ndalur para kioskës
së tij dhe i kanë kërkuar të heq nga ekspozimi gazetën “Shekulli”.
Shprehja e tyre ka qenë: “Përse e mban Shekullin aty, apo do që ta
heqim kioskën si atij tjetrit”?
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te paret Qytetaret !!!!!! Empty Re: Te paret Qytetaret !!!!!!

Mesazh nga WebMaster Fri 16 Sep 2011 - 7:11

Ncncncnc sa njerez kot ka kjo bote mo cfar bejne mo me kercenime keta duan te drejte pfffffffffffffffff sa kot jemi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te paret Qytetaret !!!!!! Empty Re: Te paret Qytetaret !!!!!!

Mesazh nga Anakonda Sun 3 Jun 2012 - 0:22

po te jemi ne ndonje shtet te jashtem po e shohin keto lloj njerezish qe bejn presion me kokrra groshe;por ce do se jemi ne nje vend te korruptuar

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te paret Qytetaret !!!!!! Empty Re: Te paret Qytetaret !!!!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi