Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Fjalen magjike “Te Dua”, meshkujt e thone te paret People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Fjalen magjike “Te Dua”, meshkujt e thone te paret People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fjalen magjike “Te Dua”, meshkujt e thone te paret

2 posters

Shko poshtë

 Fjalen magjike “Te Dua”, meshkujt e thone te paret Empty Fjalen magjike “Te Dua”, meshkujt e thone te paret

Mesazh nga Emona Thu 10 May 2012 - 23:41

Shumica e njerezve mendojne se ne lidhjet e dashurise, fjalen magjike “te dua” te parat e thone femrat, mirepo nje studim i realizuar se fundi ka treguar se emocionet, nepermjet fjaleve, te paret i shprehin meshkujt.

Sipas eksperteve britanike, meshkujt fillojne te mendojne per t’i shprehur ndjenjat e tyre shtate jave para femrave dhe po ne kete periudhe thone “te dua”.

Koha kur partneret do t’ia pranojne dashurine njeri-tjetrit, ne mase te madhe, varet nga ajo nese kane pasur marredhenie seksuale.

Thuhet se meshkujt jane shume me te lumtur nese i degjojne fjalet magjike para se te kene pasur marredhenie seksuale, ndersa femrat deshirojne qe partneri t’u thote “te dua” pasi te kene qene intime me njeri-tjetrin./infoal/.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Fjalen magjike “Te Dua”, meshkujt e thone te paret Empty Re: Fjalen magjike “Te Dua”, meshkujt e thone te paret

Mesazh nga Anakonda Fri 9 Nov 2012 - 6:02

esht nje thenie qe thot "ste do ai qe te thirr shpirt e zemer,po ai qe te thirr ne emer"

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi