Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!...

+5
EMI
Arabela
Durrsaku
dajti modh
WebMaster
9 posters

Shko poshtë

Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!... Empty Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!...

Mesazh nga WebMaster Mon 3 Oct 2011 - 11:28

Keni degjuar ndonjehere per derrasen e kalbur, per te shkelur keni shkelur ndonjehere mbi te, po per te besuar se ekziston nje derrase e tille a besoni?!?!
Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!... 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!... 30l12rc Pytje & Përgjigje Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!... 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!... Empty Re: Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!...

Mesazh nga dajti modh Mon 3 Oct 2011 - 13:13

kam shkelur por nuk ishte vetem nje derrase ,por ishte e gjithe dyshemeja e kalbur :884615:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!... Empty Re: Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!...

Mesazh nga Durrsaku Mon 3 Oct 2011 - 21:05

syte ne balle i kam po te kisha shkelur do kisha thyer qafen
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!... Empty Re: Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!...

Mesazh nga Arabela Mon 3 Oct 2011 - 21:09

aq e kujdesshme jam sa dhe mbi pllaka ec ne maje te gishtave,,,Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!... 1388203807 Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!... 1388203807 Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!... 1388203807 Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!... 1388203807
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!... Empty Re: Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!...

Mesazh nga EMI Tue 4 Oct 2011 - 1:22

dajti modh shkruajti:kam shkelur por nuk ishte vetem nje derrase ,por ishte e gjithe dyshemeja e kalbur :884615:
hahaha i shkreti ca paska heq, paska thy qafen... [@@@@@@] ze mend per her tjeter.... :afro:
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!... Empty Re: Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!...

Mesazh nga Maksi Tue 4 Oct 2011 - 1:23

po kam shkelur
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!... Empty Re: Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!...

Mesazh nga EMI Tue 4 Oct 2011 - 1:25

qyqa te gjith cunat me te kalbura, psi nuk doli nje [goce] e fresket mo vetem te kabura...hahahah
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!... Empty Re: Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!...

Mesazh nga Maksi Tue 4 Oct 2011 - 1:27

EMI shkruajti:qyqa te gjith cunat me te kalbura, psi nuk doli nje [goce] e fresket mo vetem te kabura...hahahah
hahah ju gocat ju trembeni pak realitetit prandaj hahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!... Empty Re: Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!...

Mesazh nga EMI Tue 4 Oct 2011 - 1:30

hahaha po pra ngaqe jemi enderrimtare ne prandaj...

E NDRRA TE LEKUND , REALITETI TE ZGJON.....ne jemi endrra, ju realiteti.
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!... Empty Re: Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!...

Mesazh nga Space Tue 4 Oct 2011 - 1:52

Mbase
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!... Empty Re: Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!...

Mesazh nga Anakonda Sat 18 Feb 2012 - 4:15

Syte i kam ne ball,dhe shoh shumke mire.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!... Empty Re: Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!...

Mesazh nga Maksi Sat 18 Feb 2012 - 4:17

mundet
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!... Empty Re: Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!...

Mesazh nga Anakonda Sat 9 Jun 2012 - 19:01

besoj se ekziston;por duhet te kemi kujdes se po rreshqitem nuk dalim me

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!... Empty Re: Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!...

Mesazh nga dajti modh Sat 9 Jun 2012 - 19:43

te lagme po kane qene derrasat Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!... 1644352394
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!... Empty Re: Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!...

Mesazh nga WebMaster Wed 6 Mar 2013 - 11:53

Po kam shkelur si duket si kisha syt mire atehere haha hihihi
Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!... 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!... 30l12rc Pytje & Përgjigje Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!... 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!... Empty Re: Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!...

Mesazh nga seriozi Wed 6 Mar 2013 - 22:54

me shkel kam shkel por me ra jo.
se kam shkel vetem me ni kembe pakez me shiku eshte e kalbur apo jo :A
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!... Empty Re: Keni shkelur ndonjehere ne Derras te Kalbur?!?!...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi