Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Keshilla per djem... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Keshilla per djem... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Keshilla per djem...

+3
Maksi
Arabela
kasperi
7 posters

Shko poshtë

Keshilla per djem... Empty Keshilla per djem...

Mesazh nga kasperi Mon 10 Oct 2011 - 8:53

[You must be registered and logged in to see this image.]Si ta bëni një femër të ju doTa bëni një femër për ju, nuk është edhe aq e lehtë. Gjithsesi këtu flasim për atë kategori të femrave që janë të bukura, të mençura, të dashura, të këndshme dhe me një karakter të fortë.

Besoj që tash më e kuptuat që këtu nuk po flasim për llojin e femrave që janë të lehta, as për ato që mund të shkojnë edhe me të dashurin e shoqes më të mire. Pra artikulli nuk është për ato sepse për ato nuk ka nevojë të dish të bësh asgjë sepse me to të gjithë kanë sukses.

Po ashtu, të bërit e një femre për vete nuk lidhet aspak me anën materiale, gjë për të cilën na rastis shpesh të dëgjojmë nga ata meshkuj që nuk arritën të prekin zemrën e femrës që deshën.

Djem të dashur, nuk janë dhuratat e shtrenjta dhe jeta jashtëzakonisht luksoze që mund të prek ndjenjat e saj. Nuk janë gjithmonë gjërat e mëdha që na ndihmojnë të realizojnë qëllimin. Shpesh sekreti qëndron tek vogëlsitë që ndoshta ne i anashkalojmë.

Vajzave u lë përshtypje shumë një djalë i sigurt, i cili me shumë vendosmëri bën gjërat, kur themi vendosmëri nuk mendojmë në sjelljet që shoqërohen me shumë tension, të mos keqkuptohet. Ndërsa urrejnë të kundërtit.

Mos kërkoni gjithmonë miratimin e saj për gjera që ndoshta s’do të jetë e nevojshme.
Mësoni të visheni zgjuar. Ajo do ta vlerësoj shumë dhe do ta bëni të ndihet mirë që është pranë jush. Veshje e zgjuar do të thotë një kombinim i bukur që shkon me stilin tuaj, që duhet të merren në konsideratë shumë ngjyrat dhe modeli po ashtu, i cili përpos që do të duhej të duket bukur, duhet të mos përmbajë as detalin më të vogël femëror. Femrat e urrejnë këtë. P.sh. Ato veshje që ndoshta janë më të ngushta se sa duhet, apo vënia e ndonjë aksesori që nuk është i nevojshëm. Ka disa ekspert të modës qe mendojnë që pos orës, mashkullit nuk i duhet asnjë aksesor tjetër.

Po ashtu, femrat adhurojnë meshkujt e pastër, që mbajnë më shumë përkushtim higjienën, ato vërtet do t’ju shohin si i veçantë, sepse ka shumë pak meshkuj që janë të tillë.
Femrat dashurojnë ata që di t’i dëgjoj mirë. Një mashkull duke dëgjuar me përzemërsi dhe duke kuptuar të gjitha ato që thotë ajo, mund ta bëjë atë të duket qendra e botës, duke e hapur edhe me shumë zemrën e saj për të ndarë, ndoshta edhe sekretet. E kur të ndodh kjo, ju jeni i rëndësishëm për të tashmë.

Mos u kurseni në komplimente, femrat i duan ato shumë, ndërsa sa herë ju nuk vëreni ndryshimet në veshjen e saj, apo çka do qoftë, dijeni se e keni dëshpëruar shumë. Të gjitha femrat e duan djaloshin që i bën të ndihen të bukura dhe shume tërheqëse gjatë gjithë kohës. Ju nuk duhet të ndjeheni të lodhur për ta bërë, përkundrazi duhet të përgatiteni ta bëni gjithmonë dhe mos u shqetësoni sepse asaj asnjëherë nuk do t’i duket e tepërt, përkundrazi. /Telegrafi/
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keshilla per djem... Empty Si duhet vepruar për ti rënë në sy një femër

Mesazh nga kasperi Tue 25 Oct 2011 - 0:59

[You must be registered and logged in to see this image.]Si duhet vepruar për ti rënë në sy një femër

Lexuar: 66

Evitoni shqetësimin .Te femrat e bukura duhet të kapësh pas strategjisë...
...sportive. “Silluni sikur të jeni në terrenin tuaj”. Mënyra më e mirë që të mos refuzoheni nga një femër seksi është që të mos tregosh hapur se ‘vdes’ pas saj. Evito telefonatat e shpeshta dhe dëshirën për ta martuar që në takimin e parë.

Bëje të pasigurt

Gabimi më i madh i të gjithë meshkujve kur bëhet fjalë për ndjenjat është se ato i shprehin shumë qartë. Në këtë rast zhduken befasitë dhe kënaqësia. Mos u bëni gjithmonë meshkuj të dëgjueshëm të cilët në çdo thirrje janë gati, bëjeni të mendojë dhe të pyes se me kë ishit në ato momente. Bëjeni të jetë e pasigurt dhe me të vërtet do të ktheni vëmendjen e saj te ju.

Hidhuni në aksion

Në një rast kur një femër e bukur ka flirtuar gjatë me ju, mos e lejoni të tejzgjatjet ai vështrim. Një bukuroshe do të kthejë kokën në anën tjetër dhe do të kërkonte një mashkull me më shumë guxim dhe sigurisht që të gjithë do të donin të ishin pranë saj. Bëjeni hapin e parë dhe tregohu se je një person me vetëbesim, i dashur dhe ai i duhuri.

Bëje të mundohet

Njerëzit nuk i vlerësojnë gjërat për të cilat nuk mundohen. Në fakt kështu është me vajzat e bukura, të cilat i bëjnë meshkujt t’ju bien në gjunjë. Nëse bëni çdo gjë që ajo kërkon dhe i pëlqen, do ju kushtojë shumë dhe do jeni i pa vlerësuar dhe shumë shpejt edhe do ju japë notën minimale të vlerësimit. Bëjeni që ajo t’ju telefonojë më shumë se ju atë dhe kërkoni ndonjë shërbim të vogël që të mundohet. Sa më shumë që të mundohet, aq më shumë do të ju vlerësojë.

Bëhuni kreativ

Femrat e bukura gjithmonë janë të rrethuara nga meshkujt. Kujdes, nëse takon një femër të tillë bëhu kreativ dhe origjinal. Bëje të qeshë me barsoleta, që nuk i dëgjon prej meshkujve të tjerë. Ftojeni për kafe në një vend ku nuk shkon për ditë. Vetmia krijon intimitet dhe njëkohësisht sukses.

Bëhu mashkulli, që e di çfarë dëshiron

Bukuroshet duan djemtë që dinë çfarë duan dhe kanë plane. Për ketë arsye, kur të vini në një rast të tillë, paraprakisht mendoni çfarë do të thoni dhe çfarë do të vendosni, mos e sillni në pozicion të atillë që ajo të marrë vendime.
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keshilla per djem... Empty Re: Keshilla per djem...

Mesazh nga Arabela Tue 25 Oct 2011 - 1:21

nje keshille per cunat???????????????????????

mos ja u vini veshin fare artikujve e analizave,,,ato jane thjesht pergjithesime,,,hidhuni vete ne fushen e betejes se dashurise dhe eskperimentoni e zbuloni cdo gje qe ju intereson vete,,,atehere po qe ke qene unik ne dashuri,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keshilla per djem... Empty Re: Keshilla per djem...

Mesazh nga kasperi Fri 28 Oct 2011 - 7:08

Kujdese djema mos shikoni afer se po hani ndonje rrahje[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keshilla per djem... Empty Re: Keshilla per djem...

Mesazh nga Arabela Fri 28 Oct 2011 - 7:15

kasperi shkruajti:Kujdese djema mos shikoni afer se po hani ndonje rrahje[You must be registered and logged in to see this image.]
kush po ju ndjek mo???[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keshilla per djem... Empty Re: Keshilla per djem...

Mesazh nga Maksi Fri 28 Oct 2011 - 7:44

Arabela shkruajti:
kasperi shkruajti:Kujdese djema mos shikoni afer se po hani ndonje rrahje[You must be registered and logged in to see this image.]
kush po ju ndjek mo???[You must be registered and logged in to see this image.]
jane disa te egra ktu hahahahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keshilla per djem... Empty Re: Keshilla per djem...

Mesazh nga kasperi Fri 28 Oct 2011 - 7:45

[You must be registered and logged in to see this image.] shtrengone mire karemin[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keshilla per djem... Empty Re: Keshilla per djem...

Mesazh nga dajti modh Fri 28 Oct 2011 - 7:50

boj si gjeli me kokrren e misrit Keshilla per djem... 426788 Keshilla per djem... 426788 Keshilla per djem... 426788
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keshilla per djem... Empty Re: Keshilla per djem...

Mesazh nga kasperi Fri 28 Oct 2011 - 8:34

[You must be registered and logged in to see this image.]Disa etapa si të mbash një femër të lumtur

DoniDisa etapa si të mbash një femër të lumtur te dine se cfare mendojne ne femrat, pse shkojme grup ne tualet, pse ju pyesim juve , a dukemi te shendosha me rrobat qe kemi zgjedhur te veshim.

Mire ..une mund t’ju tregoj juve cdo gje, eshte nje sekret, por une mund t’ju jap juve disa ide se si te mbani nje femer te lumtur.

Etapa pare: Pyeteni ate per diten . Femrat e pelqejne te flasin, te komunikojme me te dashurin e tyre dhe me shoqerine. Hapi I pare eshte: thjesht eshte qe ta lejoni ate te flase: keto jane dy gjerat qe asaj I pelqejne.

Etapa dyte: Lulet dhe Cokollatet jane te te mira, por jo te domosdoshme, Po nese vertet doni te na hidhni pertoke na beni nje masazh kembeve .Prisni ….e di qe po mendoni qe kjo eshte dicka e lehte. Epo…ka vetem nje klecke ..eshte vetem nje masazh I kembeve . Hejj jam serioze . Ndoloni vetem tek masazhi I kembeve dhe mos kerkoni asgje ne kembim. Me besoni mua, mbase ju nuk do te merrni sex ne ate moment, heren tjeter ajo do jete “ e nxehte fare nga inati “, Ajo do vije me vrap drejt teje per te permbushur deshirat mishtore

Etapa tret: Bej dicka te kendshme per te si: te pergatitesh darken per te, t’i lash makinen , apo te vesh ato kutit e renda lart ne papafingo

Etapa kater: Pyet ate , nqse ti nuk e ndonje ide, te behesh konfuz nuk ndihmon asjerin. Nese ajo thote “ Po ti duhet ta dish” , “ke leje per te vazhduar “ , dhe gjithesesi une nuk e di . Me ndihmo e dashur , une po vuaj ketu, . Ndershmeria e ben te sajen .
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keshilla per djem... Empty Re: Keshilla per djem...

Mesazh nga kasperi Fri 28 Oct 2011 - 8:44

[You must be registered and logged in to see this image.]Djem mos lakmoni vetem ne gjoks te me[You must be registered and logged in to see this image.]dhenje por shikoni edhe vetite tjera te bukurosheve
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keshilla per djem... Empty Re: Keshilla per djem...

Mesazh nga Arabela Fri 28 Oct 2011 - 20:03

Maksi shkruajti:
Arabela shkruajti:
kasperi shkruajti:Kujdese djema mos shikoni afer se po hani ndonje rrahje[You must be registered and logged in to see this image.]
kush po ju ndjek mo???[You must be registered and logged in to see this image.]
jane disa te egra ktu hahahahah
ti biesh me koke ballit atyre,,,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keshilla per djem... Empty Re: Keshilla per djem...

Mesazh nga gorgona Fri 28 Oct 2011 - 21:36

Arabela shkruajti:nje keshille per cunat???????????????????????

mos ja u vini veshin fare artikujve e analizave,,,ato jane thjesht pergjithesime,,,hidhuni vete ne fushen e betejes se dashurise dhe eskperimentoni e zbuloni cdo gje qe ju intereson vete,,,atehere po qe ke qene unik ne dashuri,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
gorgona
gorgona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e babit
Postime Postime : 1263
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/10/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Studente...Balet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keshilla per djem... Empty Re: Keshilla per djem...

Mesazh nga kasperi Sat 29 Oct 2011 - 6:31

gorgona shkruajti:
Arabela shkruajti:nje keshille per cunat???????????????????????

mos ja u vini veshin fare artikujve e analizave,,,ato jane thjesht pergjithesime,,,hidhuni vete ne fushen e betejes se dashurise dhe eskperimentoni e zbuloni cdo gje qe ju intereson vete,,,atehere po qe ke qene unik ne dashuri,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]

Kaspo ju thote nga teoria [You must be registered and logged in to see this image.]ne praktike[You must be registered and logged in to see this image.] ok [You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keshilla per djem... Empty Re: Keshilla per djem...

Mesazh nga Durrsaku Sat 29 Oct 2011 - 6:36

kasperi shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.]Si ta bëni një femër të ju doTa bëni një femër për ju, nuk është edhe aq e lehtë. Gjithsesi këtu flasim për atë kategori të femrave që janë të bukura, të mençura, të dashura, të këndshme dhe me një karakter të fortë.

Besoj që tash më e kuptuat që këtu nuk po flasim për llojin e femrave që janë të lehta, as për ato që mund të shkojnë edhe me të dashurin e shoqes më të mire. Pra artikulli nuk është për ato sepse për ato nuk ka nevojë të dish të bësh asgjë sepse me to të gjithë kanë sukses.

Po ashtu, të bërit e një femre për vete nuk lidhet aspak me anën materiale, gjë për të cilën na rastis shpesh të dëgjojmë nga ata meshkuj që nuk arritën të prekin zemrën e femrës që deshën.

Djem të dashur, nuk janë dhuratat e shtrenjta dhe jeta jashtëzakonisht luksoze që mund të prek ndjenjat e saj. Nuk janë gjithmonë gjërat e mëdha që na ndihmojnë të realizojnë qëllimin. Shpesh sekreti qëndron tek vogëlsitë që ndoshta ne i anashkalojmë.

Vajzave u lë përshtypje shumë një djalë i sigurt, i cili me shumë vendosmëri bën gjërat, kur themi vendosmëri nuk mendojmë në sjelljet që shoqërohen me shumë tension, të mos keqkuptohet. Ndërsa urrejnë të kundërtit.

Mos kërkoni gjithmonë miratimin e saj për gjera që ndoshta s’do të jetë e nevojshme.
Mësoni të visheni zgjuar. Ajo do ta vlerësoj shumë dhe do ta bëni të ndihet mirë që është pranë jush. Veshje e zgjuar do të thotë një kombinim i bukur që shkon me stilin tuaj, që duhet të merren në konsideratë shumë ngjyrat dhe modeli po ashtu, i cili përpos që do të duhej të duket bukur, duhet të mos përmbajë as detalin më të vogël femëror. Femrat e urrejnë këtë. P.sh. Ato veshje që ndoshta janë më të ngushta se sa duhet, apo vënia e ndonjë aksesori që nuk është i nevojshëm. Ka disa ekspert të modës qe mendojnë që pos orës, mashkullit nuk i duhet asnjë aksesor tjetër.

Po ashtu, femrat adhurojnë meshkujt e pastër, që mbajnë më shumë përkushtim higjienën, ato vërtet do t’ju shohin si i veçantë, sepse ka shumë pak meshkuj që janë të tillë.
Femrat dashurojnë ata që di t’i dëgjoj mirë. Një mashkull duke dëgjuar me përzemërsi dhe duke kuptuar të gjitha ato që thotë ajo, mund ta bëjë atë të duket qendra e botës, duke e hapur edhe me shumë zemrën e saj për të ndarë, ndoshta edhe sekretet. E kur të ndodh kjo, ju jeni i rëndësishëm për të tashmë.

Mos u kurseni në komplimente, femrat i duan ato shumë, ndërsa sa herë ju nuk vëreni ndryshimet në veshjen e saj, apo çka do qoftë, dijeni se e keni dëshpëruar shumë. Të gjitha femrat e duan djaloshin që i bën të ndihen të bukura dhe shume tërheqëse gjatë gjithë kohës. Ju nuk duhet të ndjeheni të lodhur për ta bërë, përkundrazi duhet të përgatiteni ta bëni gjithmonë dhe mos u shqetësoni sepse asaj asnjëherë nuk do t’i duket e tepërt, përkundrazi. /Telegrafi/
spoe e marr vesh per cfare behet fjale qe mashkullin ta dashuroje femra apo ta perdore si legen [You must be registered and logged in to see this image.]
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keshilla per djem... Empty Re: Keshilla per djem...

Mesazh nga Anakonda Thu 9 Feb 2012 - 4:27

Do ishte mire qe te ishit thjesht vetvetja dhe te tregoheshit te sinqerte,jo me analiza dhe me studime pasi nuk vlejne.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keshilla per djem... Empty Re: Keshilla per djem...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi