Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes.

+3
dajti modh
Arabela
kasperi
7 posters

Shko poshtë

Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. Empty Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes.

Mesazh nga kasperi Wed 12 Oct 2011 - 10:05

[You must be registered and logged in to see this image.]

Meshkujt nuk duan te arrijne tek me te mirat, sepse kane frike se rrezohen dhe vriten.

Si shkembim , marrin mollet qe jane te rena pertoke, te cilat, edhe pse nuk jane te mira, jane te lehta per tu arritur.

Si pasoje, mollet qe jane ne maje te pemes, mendojne se dicka nuk shkon tek ato, nderkohe qe ne realitet "ato jane madheshtore".

Thjesht duhet te jene te durueshme dhe te presin qe mashkulli i duhur te vije, ai i cili do jete kaq kurajoz sa te ngjitet deri ne maje te pemes per to.

Nuk duhet te bien per tu marre nga te tjeret, kush tua kete nevojën dhe ti doje, do beje çmosin per ti arritur.
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. Empty Re: Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes.

Mesazh nga Arabela Wed 12 Oct 2011 - 10:07

[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. Empty Re: Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes.

Mesazh nga dajti modh Wed 12 Oct 2011 - 10:09

uufff sa veshtire eshte per tu ngjitur ne maje [724516]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. Empty Re: Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes.

Mesazh nga Emona Wed 12 Oct 2011 - 10:10

Djatushh do me te mirern ngjitu lart.. celebrate005

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. Empty Re: Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes.

Mesazh nga kasperi Wed 12 Oct 2011 - 10:10

dajti modh shkruajti:uufff sa veshtire eshte per tu ngjitur ne maje [You must be registered and logged in to see this image.]dajti do ta shkundim pemen deri sa te bien ne toke

le te bien edhe gjethet[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. Empty Re: Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes.

Mesazh nga dajti modh Wed 12 Oct 2011 - 10:11

Emona shkruajti:Djatushh do me te mirern ngjitu lart.. celebrate005
po mos e kane prek arabelat ate atje ne maje thu Emona celebrate005 celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. Empty Re: Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes.

Mesazh nga kasperi Wed 12 Oct 2011 - 10:17

dajti modh shkruajti:
Emona shkruajti:Djatushh do me te mirern ngjitu lart.. [You must be registered and logged in to see this image.]
po mos e kane prek arabelat ate atje ne maje thu Emona [You must be registered and logged in to see this image.]

e dajto Arabela rrine ne maje te pemes[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. Empty Re: Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes.

Mesazh nga Ariel Wed 12 Oct 2011 - 10:18

E dini ju qe eshte e vertete kjo Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. 426788
Per zotin kur e shef qe se kap dot...ye bohet fiksim dhe nuk le gure pa levizur derisa ta kapesh...dhe po e kape...vetem per mundimin qe ke heq...nuk e leshon me. Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. 426788
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. Empty Re: Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes.

Mesazh nga Emona Wed 12 Oct 2011 - 10:23

dajti modh shkruajti:
Emona shkruajti:Djatushh do me te mirern ngjitu lart.. celebrate005
po mos e kane prek arabelat ate atje ne maje thu Emona celebrate005 celebrate005

Ncuk...Po e preken ,se kan Prishe ..prap ngelin te mira. 00027003

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. Empty Re: Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes.

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 12 Oct 2011 - 10:24

Cfare ka thane dhelpra per rrushin>[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. Empty Re: Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes.

Mesazh nga dajti modh Wed 12 Oct 2011 - 10:25

Emona shkruajti:
dajti modh shkruajti:
Emona shkruajti:Djatushh do me te mirern ngjitu lart.. celebrate005
po mos e kane prek arabelat ate atje ne maje thu Emona celebrate005 celebrate005

Ncuk...Po e preken ,se kan Prishe ..prap ngelin te mira. 00027003
po e provoj te gjej dicka te mire ne maje .. nuk jane mendjemedhaja thu ngaqe rrine lart ne dege keto molle Emona celebrate005 celebrate005 celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. Empty Re: Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes.

Mesazh nga Emona Wed 12 Oct 2011 - 10:30

dajti modh shkruajti:
Emona shkruajti:
dajti modh shkruajti:
Emona shkruajti:Djatushh do me te mirern ngjitu lart.. celebrate005
po mos e kane prek arabelat ate atje ne maje thu Emona celebrate005 celebrate005

Ncuk...Po e preken ,se kan Prishe ..prap ngelin te mira. 00027003
po e provoj te gjej dicka te mire ne maje .. nuk jane mendjemedhaja thu ngaqe rrine lart ne dege keto molle Emona celebrate005 celebrate005 celebrate005

No...Thom qe sjon...Ama Ku i dihet Karakterin e tyre..Mundet me te qellu najona mendjemadhe.. :[LoL]:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. Empty Re: Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes.

Mesazh nga kasperi Wed 12 Oct 2011 - 10:32

Dajti mos u ngjit se kur te piqet molla do te bjere poshte ne duar[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. Empty Re: Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes.

Mesazh nga dajti modh Wed 12 Oct 2011 - 10:33

kasperi shkruajti:Dajti mos u ngjit se kur te piqet molla do te bjere poshte ne duar[You must be registered and logged in to see this image.]
kjo ide me pelqen Kasper [QeSh] [QeSh] [QeSh]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. Empty Re: Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes.

Mesazh nga Emona Wed 12 Oct 2011 - 10:37

kasperi shkruajti:Dajti mos u ngjit se kur te piqet molla do te bjere poshte ne duar[You must be registered and logged in to see this image.]

Hey mos harro se molla e kalbur bjen para kohe.. Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. 426788

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. Empty Re: Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes.

Mesazh nga kasperi Wed 12 Oct 2011 - 10:41

Emona shkruajti:
kasperi shkruajti:Dajti mos u ngjit se kur te piqet molla do te bjere poshte ne duar[You must be registered and logged in to see this image.]

Hey mos harro se molla e kalbur bjen para kohe.. [You must be registered and logged in to see this image.]

ne fund te sezonit do te afrohum kur te pjeken,sdo qendrojme para kohe qe ti presim te kalburat[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. Empty Re: Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes.

Mesazh nga dajti modh Wed 12 Oct 2011 - 10:43

kasperi shkruajti:
Emona shkruajti:
kasperi shkruajti:Dajti mos u ngjit se kur te piqet molla do te bjere poshte ne duar[You must be registered and logged in to see this image.]

Hey mos harro se molla e kalbur bjen para kohe.. [You must be registered and logged in to see this image.]

ne fund te sezonit do te afrohum kur te pjeken,sdo qendrojme para kohe qe ti presim te kalburat[You must be registered and logged in to see this image.]
kur eshte koha qe piqen mollat Kasper celebrate005 celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. Empty Re: Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes.

Mesazh nga Emona Wed 12 Oct 2011 - 10:45

kasperi shkruajti:
Emona shkruajti:
kasperi shkruajti:Dajti mos u ngjit se kur te piqet molla do te bjere poshte ne duar[You must be registered and logged in to see this image.]

Hey mos harro se molla e kalbur bjen para kohe.. [You must be registered and logged in to see this image.]

ne fund te sezonit do te afrohum kur te pjeken,sdo qendrojme para kohe qe ti presim te kalburat[You must be registered and logged in to see this image.]

Pritne ju sezoni..I marrin tjer para juve.. Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. 426788

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. Empty Re: Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes.

Mesazh nga kasperi Wed 12 Oct 2011 - 10:48

ato te kalburat le ti marrin,une do ta mare ate qe ka mbetur ne maje peme[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. Empty Re: Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes.

Mesazh nga kasperi Wed 12 Oct 2011 - 10:49

Emona ku je duke qendruar ti ne cilen dege[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. Empty Re: Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes.

Mesazh nga Emona Wed 12 Oct 2011 - 10:50

kasperi shkruajti:Emona ku je duke qendruar ti ne cilen dege[You must be registered and logged in to see this image.]

C'ka po duhet ty ne cilen jom... [@@@@@@]


S'tregoji. 00027003

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. Empty Re: Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes.

Mesazh nga dajti modh Wed 12 Oct 2011 - 10:51

Emone kur piqesh ti yllo 00027003
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. Empty Re: Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes.

Mesazh nga Emona Wed 12 Oct 2011 - 10:52

dajti modh shkruajti:Emone kur piqesh ti yllo 00027003

Ka kohe... celebrate005

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. Empty Re: Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes.

Mesazh nga kasperi Wed 12 Oct 2011 - 10:53

[You must be registered and logged in to see this image.] mos sill [You must be registered and logged in to see this image.] vetem desha te them[You must be registered and logged in to see this image.] mos qendro shume larte se ato qe jane ne maje era i shkun shpejt[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. Empty Re: Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes.

Mesazh nga dajti modh Wed 12 Oct 2011 - 10:54

Emona shkruajti:
dajti modh shkruajti:Emone kur piqesh ti yllo 00027003

Ka kohe... celebrate005
ok po pastroj keto te kalburat tani per tani qe te jete vendi i paster celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. Empty Re: Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes.

Mesazh nga Emona Wed 12 Oct 2011 - 10:55

kasperi shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.] mos sill [You must be registered and logged in to see this image.] vetem desha te them[You must be registered and logged in to see this image.] mos qendro shume larte se ato qe jane ne maje era i shkun shpejt[You must be registered and logged in to see this image.]

He mo...Kush tha qe Jom aty ku fryn era 00027003

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. Empty Re: Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes.

Mesazh nga Emona Wed 12 Oct 2011 - 10:55

dajti modh shkruajti:
Emona shkruajti:
dajti modh shkruajti:Emone kur piqesh ti yllo 00027003

Ka kohe... celebrate005
ok po pastroj keto te kalburat tani per tani qe te jete vendi i paster celebrate005

Jave la Juve mi pastru ato...te Kalburat. :[LoL]: un smirrem me to... 000000000 000000000

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. Empty Re: Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes.

Mesazh nga kasperi Wed 12 Oct 2011 - 10:57

Dajti gjeje nje pale shkalle dhe do ti vjelum te gjitha nje nga nje[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. Empty Re: Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes.

Mesazh nga dajti modh Wed 12 Oct 2011 - 10:59

kasperi shkruajti:Dajti gjeje nje pale shkalle dhe do ti vjelum te gjitha nje nga nje[You must be registered and logged in to see this image.]
ti presim te piqen Kasper celebrate005 celebrate005 celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. Empty Re: Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes.

Mesazh nga kasperi Wed 12 Oct 2011 - 11:01

dajti modh shkruajti:
kasperi shkruajti:Dajti gjeje nje pale shkalle dhe do ti vjelum te gjitha nje nga nje[You must be registered and logged in to see this image.]
ti presim te piqen Kasper [You must be registered and logged in to see this image.]

nuk do i lam te kalben dajti,te verdha do ti ham[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. Empty Re: Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes.

Mesazh nga Emona Wed 12 Oct 2011 - 11:02

Hja medet ...qyqet ato qe jan pjek para kohe :P Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. 426788

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. Empty Re: Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes.

Mesazh nga dajti modh Wed 12 Oct 2011 - 11:04

kasperi shkruajti:
dajti modh shkruajti:
kasperi shkruajti:Dajti gjeje nje pale shkalle dhe do ti vjelum te gjitha nje nga nje[You must be registered and logged in to see this image.]
ti presim te piqen Kasper [You must be registered and logged in to see this image.]

nuk do i lam te kalben dajti,te verdha do ti ham[You must be registered and logged in to see this image.]
une pelqej te kuqet celebrate005 celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. Empty Re: Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes.

Mesazh nga kasperi Wed 12 Oct 2011 - 11:06

Ka molla qe pjeken heret,dhe ka molla qe pjeken vone,sido qi te jete jane molla me sherbet[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. Empty Re: Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes.

Mesazh nga dajti modh Wed 12 Oct 2011 - 11:15

o ti molla me sherbet..
qysh po lejm ket muhabet ..
........................................... celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. Empty Re: Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes.

Mesazh nga Arabela Fri 14 Oct 2011 - 0:48

kasperi shkruajti:
dajti modh shkruajti:
Emona shkruajti:Djatushh do me te mirern ngjitu lart.. [You must be registered and logged in to see this image.]
po mos e kane prek arabelat ate atje ne maje thu Emona [You must be registered and logged in to see this image.]

e dajto Arabela rrine ne maje te pemes[You must be registered and logged in to see this image.]

e ckeni me arabelat juva???[You must be registered and logged in to see this image.] arabelat zgjedhin cilen molle te duan vete
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. Empty Re: Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes.

Mesazh nga kasperi Fri 14 Oct 2011 - 0:53

Arabela shkruajti:
kasperi shkruajti:
dajti modh shkruajti:
Emona shkruajti:Djatushh do me te mirern ngjitu lart.. [You must be registered and logged in to see this image.]
po mos e kane prek arabelat ate atje ne maje thu Emona [You must be registered and logged in to see this image.]

e dajto Arabela rrine ne maje te pemes[You must be registered and logged in to see this image.]

e ckeni me arabelat juva???[You must be registered and logged in to see this image.] arabelat zgjedhin cilen molle te duan vete

Te gjitha arabelat jane te mira,[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. Empty Re: Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes.

Mesazh nga Arabela Fri 14 Oct 2011 - 0:54

[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. Empty Re: Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes.

Mesazh nga kasperi Fri 14 Oct 2011 - 10:34

Dajti mi mbaj shkallet[You must be registered and logged in to see this image.] dy molla do ti mberrij,nje per ty nje per mua
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. Empty Re: Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes.

Mesazh nga dajti modh Fri 14 Oct 2011 - 10:38

kasperi shkruajti:Dajti mi mbaj shkallet[You must be registered and logged in to see this image.] dy molla do ti mberrij,nje per ty nje per mua
ok lol po ate timen kujdes se mos e kane prek Arabelat celebrate005 celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. Empty Re: Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes.

Mesazh nga Anakonda Thu 9 Feb 2012 - 19:06

Vete i keni fajet,ne vend qe te hani mollet e mira e te jeni te shendetshem,hani mollet e kalbura e semrureni.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes. Empty Re: Femrat jane si mollet ne peme. Me te mirat jane ne majen e pemes.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi