Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Julia Roberts dëshiron të kishte prapanicë të madhe People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Julia Roberts dëshiron të kishte prapanicë të madhe People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Julia Roberts dëshiron të kishte prapanicë të madhe

3 posters

Shko poshtë

Julia Roberts dëshiron të kishte prapanicë të madhe Empty Julia Roberts dëshiron të kishte prapanicë të madhe

Mesazh nga Emona Thu 13 Oct 2011 - 4:23

Julia Roberts dëshiron të kishte prapanicë të madhe 13julia1
Aktorja Julia Roberts ka deklaruar kohët e fundit se ndryshe nga shumica e grave, ajo dëshiron të ketë një prapanicë më të madhe, sepse atëherë do të ushtronte me entuziazëm më tepër.

"Unë nuk e di pse është e keqe të kesh një prapanicë të madhe. Unë mendoj se me një prapanicë të madhe, mund të bëjë ushtrime për të nxjerr një formë të mirë të prapashpinës," shpjegoi Julia.

Ajo gjithashtu deklaroi se ka filluar të shkoj të marrë mësime për qepje së bashku me kushërirat e saj Hazel dhe Fineasom.

"Kohët e fundit kam filluar të marrë mësime për qepje dhe deri tani i kam qepur një palë pantallona burrit tim, Danny, po ashtu kam qep një jastëk", tha me krenari aktorja e bukur.

Këtë veprim të fundit aktorja e ka bërë me qëllim, sepse ajo beson se pas viteve të 40-ta, njerëzit kanë nevojë të mësojnë sa më shumë gjëra të reja, në mënyrë që ta futin në funksion trurin.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Julia Roberts dëshiron të kishte prapanicë të madhe Empty Re: Julia Roberts dëshiron të kishte prapanicë të madhe

Mesazh nga Durrsaku Thu 13 Oct 2011 - 4:28

te vije te rrije 6 muaj e te ushqehet ne shqiperi se do i plotesohet deshira per prapanicat
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Julia Roberts dëshiron të kishte prapanicë të madhe Empty Re: Julia Roberts dëshiron të kishte prapanicë të madhe

Mesazh nga Anakonda Sun 3 Jun 2012 - 16:58

cfare budallaqesh qe japin deklarata te tilla ne publik;sikur se cfare po bejne naj gje me rendesi
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Julia Roberts dëshiron të kishte prapanicë të madhe Empty Re: Julia Roberts dëshiron të kishte prapanicë të madhe

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi