Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Çfarë do t’ju dhurojë “Brangelinëve” Julia Roberts People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Çfarë do t’ju dhurojë “Brangelinëve” Julia Roberts People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çfarë do t’ju dhurojë “Brangelinëve” Julia Roberts

2 posters

Shko poshtë

Çfarë do t’ju dhurojë “Brangelinëve” Julia Roberts Empty Çfarë do t’ju dhurojë “Brangelinëve” Julia Roberts

Mesazh nga Emona Thu 26 Apr 2012 - 4:30

Çfarë do t’ju dhurojë “Brangelinëve” Julia Roberts 25-LA-SHOWBIZZ-Cfare_do_tAktorja Julia Roberts është e sigurt se është një nga mysafiret e dasmës së shumëpritur të Angelina Jolie dhe Brad Pitt. E pyetur se çfarë do t’i dhurojë çiftit, aktorja tha se e ka një dhuratë të përsosur – kujdesin ndaj fëmijëve.

Pasi çifti i famshëm Hollywoodian njoftoi se janë fejuar, Julia Roberts tha se ishte shumë lumtur për ata të dytë.

“Njerëzit tanimë më pyesin se çfarë do t’ju dhuroj. Jam nën presion. Do të kujdesem për fëmijët! Po, kjo është një ide e mirë”, - tha Julia për ueb-faqen amerikane "E! Online".

Edhe pse data e dasmës ende nuk është caktuar, Julia thotë se ky është një hap i madh.

“Ky është një lajm i madh. Është mirë kur e kuptoni se jeni të gatshëm të kaloni jetën me dikë përgjithmonë,” shtoi Roberts.

“Brangelinët” së shpejti do të shpërngulet për në Londër, ku aktorja do të punojë, ndërsa Brad do të kujdeset për familjen. Dasma, thuhet se do të organizohet në pronën e tyre në jug të Francës./knni/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë do t’ju dhurojë “Brangelinëve” Julia Roberts Empty Re: Çfarë do t’ju dhurojë “Brangelinëve” Julia Roberts

Mesazh nga Anakonda Sat 5 May 2012 - 18:38

po normale se ka shpirtin e mire prandaj
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi