Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vdes aktori Ndrek Prela, Topi mesazh familjes People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vdes aktori Ndrek Prela, Topi mesazh familjes People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vdes aktori Ndrek Prela, Topi mesazh familjes

2 posters

Shko poshtë

Vdes aktori Ndrek Prela, Topi mesazh familjes Empty Vdes aktori Ndrek Prela, Topi mesazh familjes

Mesazh nga Durrsaku Fri 14 Oct 2011 - 23:34

Vdes aktori Ndrek Prela, Topi mesazh familjes

Lajmi i Fundit e Shtunë, Tetor 15th, 2011

Vdes aktori Ndrek Prela, Topi mesazh familjes Ndrek-PrelaPresidenti, Bamir Topi i ka derguar nje mesahz ngushellimi familjes se aktorit Ndrek Prela, i cili u nda nga jeta, duke lene pas nje seri rolesh dhe kontribut ne artin skenik dhe kinematografik.

“Aktori me ndjeshmëri të lartë Ndrek Prela, i konsideruar me të drejtë si një nga pionerët e artit skenik dhe kinematograf shqiptar, do të kujtohet gjithnjë si një njeri i rrallë, i cili ia kushtoi jetën dhe veprimtarinë e vet artistike popullit të tij”- shkruhet ne mesazhin e presidentit.

Sipas tij, në mendjen dhe kujtesën e shqiptarëve e artdashësve do të mbeten gjithnjë të pashlyeshme jo vetëm personazhet artistike në skenë dhe në kinematografi që aktori i talentuar Ndrek Prela krijoi e i bëri të pavdekshëm, por edhe e gjithë veprimtaria e tij njerëzore e artistike
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vdes aktori Ndrek Prela, Topi mesazh familjes Empty Re: Vdes aktori Ndrek Prela, Topi mesazh familjes

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 14 Oct 2011 - 23:45

Ngushellime familjareve...

Na iku e nje artist i madh...u prehte ne paqe shpirti i tij..
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi