Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vdes Ali Ahmeti i “Kafeneja Jonë” dhe "Buka e Kosoves" People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vdes Ali Ahmeti i “Kafeneja Jonë” dhe "Buka e Kosoves" People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vdes Ali Ahmeti i “Kafeneja Jonë” dhe "Buka e Kosoves"

3 posters

Shko poshtë

Vdes Ali Ahmeti i “Kafeneja Jonë” dhe "Buka e Kosoves" Empty Vdes Ali Ahmeti i “Kafeneja Jonë” dhe "Buka e Kosoves"

Mesazh nga Katniss Sat 15 Oct 2011 - 11:22

Vdes Ali Ahmeti i “Kafeneja Jonë” dhe "Buka e Kosoves" Main_ali-ahmeti-

Ka vdekur aktori i njohur kosovar, Ali Ahmeti. Ai ka ndërruar jetë në moshën 66 vjeçare pas një sëmundje të rëndë, me të cilën u ballafauqa për një kohë të gjatë.Ahmeti njihej për një sërë rolesh, dhe së fundi ishte aktual me rolin e Elezit në serialin e njohur “Kafeneja Jonë”. Ai ishte babai i nënkryetarit të Lëvizjes Vetëvendosje, Shpend Ahmeti.
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vdes Ali Ahmeti i “Kafeneja Jonë” dhe "Buka e Kosoves" Empty Re: Vdes Ali Ahmeti i “Kafeneja Jonë” dhe "Buka e Kosoves"

Mesazh nga WebMaster Sat 15 Oct 2011 - 11:38

Ngushellime Familjes se ti e kam ndjekur shpesh here i madh ka qene
Vdes Ali Ahmeti i “Kafeneja Jonë” dhe "Buka e Kosoves" 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Vdes Ali Ahmeti i “Kafeneja Jonë” dhe "Buka e Kosoves" 30l12rc Pytje & Përgjigje Vdes Ali Ahmeti i “Kafeneja Jonë” dhe "Buka e Kosoves" 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vdes Ali Ahmeti i “Kafeneja Jonë” dhe "Buka e Kosoves" Empty Re: Vdes Ali Ahmeti i “Kafeneja Jonë” dhe "Buka e Kosoves"

Mesazh nga Anakonda Fri 26 Oct 2012 - 21:52

Ndjes familjes.....per kureshtje e kam par edhe mu duk shim interesante...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vdes Ali Ahmeti i “Kafeneja Jonë” dhe "Buka e Kosoves" Empty Re: Vdes Ali Ahmeti i “Kafeneja Jonë” dhe "Buka e Kosoves"

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi