Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mariah Carey prezanton dy binjakët në TV People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mariah Carey prezanton dy binjakët në TV People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mariah Carey prezanton dy binjakët në TV

2 posters

Shko poshtë

Mariah Carey prezanton dy binjakët në TV Empty Mariah Carey prezanton dy binjakët në TV

Mesazh nga Emona Thu 20 Oct 2011 - 1:21

Mariah Carey prezanton dy binjakët në TV Carey-binjak-200x150

Këngëtarja me famë botërore, Mariah Carey, prezantoi dy binjakët e lindur në prill për herë të parë në publik, në një intervistë televizive të transmetuar gjatë të mërkurës.
Deri më sot, 41-vjeçarja ka preferuar që të mbajë larg botës së “shoë-bizz” dy djemtë e saj, Monroe dhe Marocan, ndërsa larg vëmendjes së publikut duket se ka mbetur edhe vetë, “e izoluar” në shtëpinë e saj në Nju Jork, ku duket se po shijon muajt e parë si nënë.
Në studiot televizive të “NBC”-së amerikane, Carey iu përgjigj edhe disa pyetjeve tepër personale, si marrëdhënia që ka me bashkëshortin shumë më të ri, Nick Cannon.
Carey u shpreh se ndonëse nuk ka patur asnjëherë besim të plotë tek asnjeri, nuk jeton me frikën se ai do ta tradhëtojë një ditë, ndërsa shtoi se krahasimet me çiftin Moore-Ashton nuk janë të logjikshme.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mariah Carey prezanton dy binjakët në TV Empty Re: Mariah Carey prezanton dy binjakët në TV

Mesazh nga Anakonda Sat 2 Jun 2012 - 16:48

femijet mesa duket i paskan ngjare nenes dhe jo babait...
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi