Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Paris Hilton me "makinën Barbie" po ul imazhin e “Bentley?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Paris Hilton me "makinën Barbie" po ul imazhin e “Bentley?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris Hilton me "makinën Barbie" po ul imazhin e “Bentley?!

2 posters

Shko poshtë

Paris Hilton me "makinën Barbie" po ul imazhin e “Bentley?! Empty Paris Hilton me "makinën Barbie" po ul imazhin e “Bentley?!

Mesazh nga Emona Mon 24 Oct 2011 - 6:17

Paris Hilton me "makinën Barbie" po ul imazhin e “Bentley?! 24hilton_2410111530_1

Pasanikja Paris Hilton është krenare me makinën e saj, Bentley Continental GT, ngjyrë trëndafili.

Por, zyrtarët e kompanisë Bentley, sipas revistës amerikane “Forbes”, janë të shqetësuar me faktin se Paris posedon një automobil të këtillë, ngase pasardhësja e familjes “Hilton” po konsiderohet se ajo është duke i ulur imazhin markës së njohur të automobilave.

Kompania Bentley, në fakt, ka prodhuar një linjë të re të veturave dhe në shënjestër të shitjeve ishin të rinjtë pasanik.

Bnetley, ngjyrë trëndafili i Parisit në rrugët e qytetit të Los Angeles, i përngjan më shumë një automobili të 'Barbie lodrës' dhe kjo ka bërë që paparacët ta ndjekin në çdo hap.

Sipas mediave amerikane ajo vështirë se do të frymëzojë ndonjë njeri që ta blejë një Bentley me këtë lloj ngjyre të automobilit.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Paris Hilton me "makinën Barbie" po ul imazhin e “Bentley?! Empty Re: Paris Hilton me "makinën Barbie" po ul imazhin e “Bentley?!

Mesazh nga Anakonda Sat 2 Jun 2012 - 16:38

si me qenb kalama dy ditesh;dhe jo sesa esht ajo...
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi