Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cilat janë fshehtësitë e shpirtit femëror?   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cilat janë fshehtësitë e shpirtit femëror?   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cilat janë fshehtësitë e shpirtit femëror?

5 posters

Shko poshtë

Cilat janë fshehtësitë e shpirtit femëror?   Empty Cilat janë fshehtësitë e shpirtit femëror?

Mesazh nga Darius Tue 25 Oct 2011 - 1:08

Dy gjëra i preferon burri i vërtetë: rrezikun dhe lojën, prandaj e do gruan, që është loja më e rrezikshme. Sipas një mendimi të (pa)pjekur, gruaja është dhuratë e butë për zbavitjen e burrit të fortë.


Gruaja është është një përzjerje bizare që e ka krijuar Zoti. E ka nxjerrë femrën nga Parajsa për t’a përkëdhelur vetminë e burrit në botë. Sipas kulturës indiane, gruaja është një përzjerje kullosash, kafshësh, yjesh, zogjsh, stinësh, dëborash. Ajo është një forcë e fshehtë që e mban ekuilibrin e Universit dhe që e përfaqson fuqinë e kësaj bote. Krejt dyshimet që fshihen në shpirtin e burrit, e shndërrojnë gruan në një enigmë permanente. Gruaja shëmbëllen me një legjendë në të cilën fshihen vetitë pozitive dhe negative përmes të cilavet ajo krijon një fuqi të brendshme, e aftë për t’i lëvizur bjeshkët nga vendi.

Si mund ta njohë forcën e gruas burri që gjendet pranë saj, për ta shoqëruar në rrugën e jetës? Fuqia e gruas nuk duhet minimizuar, as nga ana e saj, dhe as nga ana e burrit. Sipas një mendimi tjetër të (pa)pjekur, gruaja është engjëll dhe demon. Atje ku forcat negative qëndrojnë mbi vlerat pozitive, gruaja din t’i zbusë dhe t’i bëjë të afta për të vepruar në drejtim të zhvillimit të relacionit me familjen, dashurinë dhe shoqërinë.

Askund në botë nuk admirohet femra më shumë se në veri të Danubit. Merre me mend, edhe përmes telefonit i drejtohet burri gruas: Ti puthsha duart zonjë! Jeta e ëmbël ka nevojë për bukuri, pastërti, ëmbëlsi, urtësi. Për shqiptarin e vërtetë, femra është si llokumi: ngado që ta kthesh, është e ëmbël, është e butë, është e shijshme. Gruaja e ndershme, besnike dhe e zellshme, e lumturon burrin e vet. Gruaja është një fjalë aq e ëmbël saqë edhe burrin më të egër e zbut dhe e bën të urtë. Përkëdhelja është mjalta e dashurisë.
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat janë fshehtësitë e shpirtit femëror?   Empty Re: Cilat janë fshehtësitë e shpirtit femëror?

Mesazh nga kasperi Thu 27 Oct 2011 - 0:45

nje fshehtesi eshte ,kur dashurohet femra dashurohet me te madhe por veshtire eshte te dashurohet

dhe eshte nje thenje ne jete nje here femra dashurohet
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat janë fshehtësitë e shpirtit femëror?   Empty Re: Cilat janë fshehtësitë e shpirtit femëror?

Mesazh nga Anakonda Sun 4 Mar 2012 - 3:07

kur dashuron femra dije se shkaterrohet bota.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat janë fshehtësitë e shpirtit femëror?   Empty Re: Cilat janë fshehtësitë e shpirtit femëror?

Mesazh nga WebMaster Mon 13 Aug 2012 - 9:02

Femra ka shum fshehtesi varet per te cilat behet fjale juhjjjjj
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat janë fshehtësitë e shpirtit femëror?   Empty Re: Cilat janë fshehtësitë e shpirtit femëror?

Mesazh nga T_o_n_i Mon 13 Aug 2012 - 9:02

ama per fshehtesi ...jeni pus ju femrat e keni plot
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat janë fshehtësitë e shpirtit femëror?   Empty Re: Cilat janë fshehtësitë e shpirtit femëror?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi