Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cilat janë 12 kushtet e BE-së për Shqipërinë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cilat janë 12 kushtet e BE-së për Shqipërinë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cilat janë 12 kushtet e BE-së për Shqipërinë

4 posters

Shko poshtë

Cilat janë 12 kushtet e BE-së për Shqipërinë Empty Cilat janë 12 kushtet e BE-së për Shqipërinë

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 11 Mar 2012 - 7:22

Pas kërkesës zyrtare të Shqipërisë për anëtarësim në Bashkimin Europian, në pranverë të vitit 2009 në Pragë, në Opinionin e Nëntorit 2010, Komisioni Europian u përgjigj me caktimin e 12 kushteve për këtë qëllim.

Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat janë 12 kushtet e BE-së për Shqipërinë Empty Re: Cilat janë 12 kushtet e BE-së për Shqipërinë

Mesazh nga Arabela Sun 11 Mar 2012 - 8:48

si jane dhe ketoooooooooooooo,,,,vetem kushte kane ngelur duke na vene,,,,posi praaaa,,,sikur plasem neve per te hyre ke europa,,,me mire nuk po hyme fare thuaj,,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat janë 12 kushtet e BE-së për Shqipërinë Empty Re: Cilat janë 12 kushtet e BE-së për Shqipërinë

Mesazh nga Anakonda Fri 11 May 2012 - 17:19

kur te hym ne ne europe te tjeret do te duan te dalin nga ai vend;epo rrini se edhe nuk na e don trapi te hyjm aty;kush se di se ca osht kto jan ne kriz per vete.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat janë 12 kushtet e BE-së për Shqipërinë Empty Re: Cilat janë 12 kushtet e BE-së për Shqipërinë

Mesazh nga dajti modh Fri 11 May 2012 - 20:28

Nuk hyn SHqiperia ne EUROPE sa te kete DIKTATOR Sali Berishen [@@@@@@]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat janë 12 kushtet e BE-së për Shqipërinë Empty Re: Cilat janë 12 kushtet e BE-së për Shqipërinë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi