Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Selena Gomez dhe Justin Bieber tashmë janë një familje People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Selena Gomez dhe Justin Bieber tashmë janë një familje People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selena Gomez dhe Justin Bieber tashmë janë një familje

2 posters

Shko poshtë

Selena Gomez dhe Justin Bieber tashmë janë një familje Empty Selena Gomez dhe Justin Bieber tashmë janë një familje

Mesazh nga Emona Wed 26 Oct 2011 - 3:32


Çdo kush mund të priste nga adoleshentët e dashuruar që të bënin në një ditë argëtimi gjëra të tilla si: tatuazhe të përbashkët apo ndonjë udhëtim argëtimi në Vegas. Por Selena Gomez dhe Justin Bieber i kanë marrë gjërat më seriozisht, pasi ata në vend të argëtimit të shfrenuar, kanë preheruar të shkojnë dhe të adaptojnë një këlysh sëbashku. Tashmë Selena 19 vjeçe dhe Justin 17 vjeçar janë pronar të qenushit që i kanë vënë emrin Baylor.Selena Gomez dhe Justin Bieber tashmë janë një familje Foto-montazh
Çifti i cili frekuentohet që prej tetë muajsh, më në fund ka gjetur kohë për njëri-tjetrin pas kaq shumë angazhimesh dhe udhëtimesh të gjata për turnetë e tyre muzikore.

Të fotografuar të dy bashkë gjatë një ndeshjeje hockey në Winnipeg të Kanadasë, Selena dhe Justin dukej se i kishin sytë vetëm për njëri-tjetrin dhe jo për lojën që zhvillohej

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Selena Gomez dhe Justin Bieber tashmë janë një familje Empty Re: Selena Gomez dhe Justin Bieber tashmë janë një familje

Mesazh nga Anakonda Sat 2 Jun 2012 - 16:26

u rriten bebat e mamit;buzet me qumesht e tu u puth offffffffffffffff
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi