Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Selena Gomez skuqet nga puthjet në public People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Selena Gomez skuqet nga puthjet në public People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selena Gomez skuqet nga puthjet në public

2 posters

Shko poshtë

Selena Gomez skuqet nga puthjet në public Empty Selena Gomez skuqet nga puthjet në public

Mesazh nga Emona Wed 25 Apr 2012 - 0:50

Selena Gomez skuqet nga puthjet në public 25JE_showbiz.Selena_Gomez_skuqet_nga_puthjet_ne_publicKëngëtarja Selena Gomez dhe i dashuri i saj Justin Bieber, kanë shikuar një ndeshje basketbolli, gjatë së cilës ata u puthën. Puthjen e kanë "kapur" disa fotografë, dhe shumë shpejt foto ka rrjedhur në internet. Në vend se kjo të ishte një puthje normale, Selena tha se ajo kurrë nuk ka qenë kaq e përulur në jetën e saj.

Aktorja dhe njëkohësisht këngëtarja, e ka shikuar ndeshjen e L.A. Lakers me Justinin, dhe fotografët paparaci i kanë kapur ata duke u puthur.

“Kjo ishte aq përulëse. Ndoshta një nga momentet më të këqija. Ata xhiruan të gjithë çiftet në audiencë, të moshuar, dhe pastaj na xhiruan edhe neve ndërsa ne ishim duke u puthur në atë moment. Ishte me të vërtetë e pakëndshme,”tha Selena për radion "Kiss".

Edhe pse janë së bashku tashmë një kohë të gjatë, Selena dhe Bieber rrallë ndajnë intimitetin në publik, sepse Selena beson se kjo është e panevojshme./knni/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Selena Gomez skuqet nga puthjet në public Empty Re: Selena Gomez skuqet nga puthjet në public

Mesazh nga Anakonda Sat 5 May 2012 - 18:40

epo je akoma femije honey me dhen puthje ti
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi