Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shpërbëhet në hapësirë kometa “Dita e gjykimit”, do binte në tokë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shpërbëhet në hapësirë kometa “Dita e gjykimit”, do binte në tokë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shpërbëhet në hapësirë kometa “Dita e gjykimit”, do binte në tokë

2 posters

Shko poshtë

Shpërbëhet në hapësirë kometa “Dita e gjykimit”, do binte në tokë Empty Shpërbëhet në hapësirë kometa “Dita e gjykimit”, do binte në tokë

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 27 Oct 2011 - 6:00

Shpërbëhet në hapësirë kometa “Dita e gjykimit”, do binte në tokë Cometa_eleninKometa Elenin, e cila ishte mbiquajtur ndryshe me togfjalëshin “dita e gjykimit” eshte shperberë në atmosferë në çastet kur i është afruar Diellit.
Nga i gjithe trupi i kometes ka shpetuar vetem bishti i shndritshëm.
Ai është fotografuar nga nje grup astrofilesh italiane.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shpërbëhet në hapësirë kometa “Dita e gjykimit”, do binte në tokë Empty Re: Shpërbëhet në hapësirë kometa “Dita e gjykimit”, do binte në tokë

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 20:29

e medet ke na mbyten keto reniet mbi planetin tone

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi