Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
HP mban PC-të People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
HP mban PC-të People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HP mban PC-të

Shko poshtë

HP mban PC-të Empty HP mban PC-të

Mesazh nga Emona Thu 27 Oct 2011 - 22:58

HP mban PC-të 589

Hewlett Packard publikoi se prapëseprapë do të mbaj afër vetës departamentin për prodhimin e kompjuterëve personal. Në të vërtetë, pas zëvendësimit kohë më parë të Leo Apothekerit nga kreu i HP-së, Meg Whitman, e cila morri përsipër udhëheqjen e kompanisë, premtoi se së shpejti do të marr vendimin për të ardhmen e departamentit për prodhimin e kompjuterëve. Pas shqyrtimit të avantazheve dhe të metave të ndarjes së biznesit me kompjuterët personal, në HP kanë vendosur që prapëseprapë është më mirë të mbajnë departamentin për prodhimin e kompjuterëve personal për shkak se me këtë sigurojnë përkrahjen dhe besimin e partnerëve të shumtë afatgjatë, e për biznesin me serverët sigurojnë kushtet më të mira gjatë bisedimeve me furnitorët e komponentëve për shkak të porosive më të mëdha. mMe vendimin për mbajtjen e biznesit me kompjuterët personal do të duhej të kthehet besimi i blerësve, e përfaqësuesit e HP-së theksojnë se kompania në tërësi i është dedikuar kompjuterëve personal dhe se synojnë edhe më tej të përmirësojnë këtë segment të afarizmit.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi