Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rita nuk mban dot reçipetat People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Rita nuk mban dot reçipetat

Shko poshtë

Rita nuk mban dot reçipetat Empty Rita nuk mban dot reçipetat

Mesazh nga WebMaster prej Tue 16 Jul 2013 - 9:53

Ndërkohë, teksa është me pushime në Ibiza, Rita Ora ka zgjedhur një palë bikini shumë të ngushta, të cilat zor se i mbulojnë dot format e saj.Këngëtarja 22-vjeçare kishte veshur një palë bikini shumëngjyrëshe, për një ditë relaksi me shoqërinë e saj në një varkë uji, të shtunën.Ylli i muzikës dukej tejet e ftohtë dhe e lumtur, teksa merrte rreze dielli me rrobat e saj të vogla të banjës, nga të cilat dukej sikur po shpërthente.
Ajo është parë të mbante me vështirësi reçipetat, për të mbrojtur hiret e saj, teksa ngjitej mbi varkë, pas notimit në ujë. Rita Ora ka qenë e zënë këtë verë, pasi ka vizituar 4 vende të ndryshme në 10 ditët e kaluara, e vetme.
Rita nuk mban dot reçipetat 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Rita nuk mban dot reçipetat 30l12rc Pytje & Përgjigje Rita nuk mban dot reçipetat 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rita nuk mban dot reçipetat Empty Re: Rita nuk mban dot reçipetat

Mesazh nga Anakonda prej Wed 17 Jul 2013 - 17:53

eh don m e tregu linjat ej kta kameramant nca zone e paskan filmu

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi