Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kate zbulon shenjën kirurgjikale që nga koha e fëmijërisë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kate zbulon shenjën kirurgjikale që nga koha e fëmijërisë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kate zbulon shenjën kirurgjikale që nga koha e fëmijërisë

2 posters

Shko poshtë

Kate zbulon shenjën kirurgjikale që nga koha e fëmijërisë Empty Kate zbulon shenjën kirurgjikale që nga koha e fëmijërisë

Mesazh nga Emona Fri 28 Oct 2011 - 2:32

Kate zbulon shenjën kirurgjikale që nga koha e fëmijërisë Kate-middleton-2-3001

Edhe princeshat nuk janë perfekte!

Të mërkurën Princesha Kate udhëhoqi për herë të parë angazhimin e saj të parë vetëm, si një përfaqësuese mbretërore. Një mbrëmje në Clarence House, gjatë së cilës i ka mahnitur të gjithë të ftuarit me aftësinë dirigjuese mjaft shoqërore dhe të thjeshtë.

Por kjo ngjarje nuk doli paq me kaq! Pavarësisht performancës së saj të mrekullueshme dhe veshjes rrezatuese të Amanda Wakeley, syrit të spektatorit diçka nuk i ka pëlqyer! Pas publikimit të fotove të Princeshës, në kokë ju dallua një shenjë që shumë gazetarë ja komentuan si gjurmët e shtimit të flokëve me extensions.

Por Pallati Mbretëror e ka përgënjeshtruar menjëherë këtë lajm, duke bërë të ditur se ajo shenjë është gjurmë e një ndërhyrjeje kirurgjikale që në fëmijëri. Sigurisht, për të ruajtur privatësinë e tyre, ata nuk kanë komentuar asgjë më shumë rreth kësaj shenje.

Me sa duket, Dukesha e Kembrixhit ka edhe diçka tjetër të përbashkët me burrin e saj Princ William, një shenjë në kokë që nga vitet e fëmijërisë.

Kur William ka qenë 13 vjeç, ai pësoi një të çarë në ballë pas një incidenti në klubin e golfit. Në një intervistë të bërë nga një pacient i ri me kancer, në spitalin Royal Marsden, në vitin 2009, Williami i pati shpjeguar:
“Kjo është një shenjë që unë e quaj Harry Potter, pikërisht këtu,” duke ja treguar me gisht shenjën në kokën e tij. “E quaj kështu pasi ndonjëherë zmadhohet dhe njerëzit e vënë re, dhe ndonjëherë nuk e dallojnë fare!” (LajmeShqip.com)

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kate zbulon shenjën kirurgjikale që nga koha e fëmijërisë Empty Re: Kate zbulon shenjën kirurgjikale që nga koha e fëmijërisë

Mesazh nga Anakonda Sat 2 Jun 2012 - 16:17

tashi i paska ren ne mendje edhe kesaj pasi kan kaluar shum kohe
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi