Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bieber i dhuron makinë shokut të fëmijërisë     People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bieber i dhuron makinë shokut të fëmijërisë     People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bieber i dhuron makinë shokut të fëmijërisë

2 posters

Shko poshtë

Bieber i dhuron makinë shokut të fëmijërisë     Empty Bieber i dhuron makinë shokut të fëmijërisë

Mesazh nga Emona Mon 26 Dec 2011 - 10:37

Bieber i dhuron makinë shokut të fëmijërisë     Makinabieber1

Këngëtari i shndërruar në një idhull për adoleshentët, Justin Bieber, nuk i harron rrënjët e tij përpara se të gjente famën. I kthyer në Kanada për të kaluar këto ditë festash me familjen, 17-vjeçari vendosi të shpenzonte një pjesë të pasurisë së tij prej 70 milion eurosh, për t’i bërë një dhuratë një prej miqve të tij më të mirë.

Këngëtari i dhuroi bashkëmoshatarit Ryan Butler, një makinë klasike, një Mustang sportiv të zbulueshëm, të prodhuar 17 vjet më parë.

Lajmin e bëri të ditur vetë Butler që publikoi makinën e tij të re në një rrjet social, ku shkruante: “Justin më bëri një dhuratë”.

Të dy djemtë u rritën së bashku në Ontorio dhe Ryan është një prej miqve të paktë të Bieber, të mbetur nga përpara se ai të bëhej një njeri i famshëm, duke nisur karrierën si këngëtar në moshën 13-vjeçare. /tch/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bieber i dhuron makinë shokut të fëmijërisë     Empty Re: Bieber i dhuron makinë shokut të fëmijërisë

Mesazh nga Anakonda Sat 24 Mar 2012 - 1:56

E paska be nje gje te hajrit me ne fund.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi