Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jennifer Lopez flet për Bradley Cooper People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jennifer Lopez flet për Bradley Cooper People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jennifer Lopez flet për Bradley Cooper

2 posters

Shko poshtë

Jennifer Lopez flet për Bradley Cooper Empty Jennifer Lopez flet për Bradley Cooper

Mesazh nga Emona Fri 28 Oct 2011 - 2:33

Jennifer Lopez flet për Bradley Cooper Jennifer-Lopez-Glamour-102711-400x300

Jennifer Lopez sapo ka deklaruar përfundimin e marrëdhënies së saj me Marc Anthony, dhe njerëzit menjëherë kanë filluar të pëshpëritin për lindjen e një romance të re. Këngëtarja është fotografuar së bashku me të dhe që atëherë, njerëzit nuk kanë reshtur së aluduari mbi një romancë ndërmjet tyre.


E pyetur nga revista Glamour nëse do të ishte e hapur në sytë e publikut në qoftë se do të kishte një lidhje të re, ajo është përgjigjur:
“Mendoj se njeriu ka nevojë për një mundësi për t’u njohur me dikë, për t’u njohur vërtetë mirë. A do të arrije ta njihje dikë vërtetë aq mirë në sy të publikut, kur dihet që media është si një uragan dhe nuk ndalet as në parashikimet e mendimeve dhe planeve të tua… “

Nëse është apo jo në lidhje me Cooper ajo nuk ka thënë asgjë, por ka folur rreth diçkaje që e ka mësuar nga ndarja me Marc Anthonyn.

“Mendoj se kam marrë mësimin më të madh ndonjëherë. Duhet që fillimisht ta duash vetë veten tënde. Duhet jesh dakord me veten tënde përpara se të biesh dakord me dikë tjetër. Duhet të vlerësosh veten për çdo gjë. Deri sa të arrish së dashuri dhe respektuari mjaftueshëm veten tënde, atëherë mund të ndërtosh një marrëdhënie të shëndetshme. (LajmeShqip.com)

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jennifer Lopez flet për Bradley Cooper Empty Re: Jennifer Lopez flet për Bradley Cooper

Mesazh nga Anakonda Sat 2 Jun 2012 - 16:16

edhe kjo u merrka me thashetheme si te tjerat
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi