Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Del rezultati i hetimit: Winehouse vdiq nga alkooli i tepërt People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Del rezultati i hetimit: Winehouse vdiq nga alkooli i tepërt People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Del rezultati i hetimit: Winehouse vdiq nga alkooli i tepërt

2 posters

Shko poshtë

Del rezultati i hetimit: Winehouse vdiq nga alkooli i tepërt Empty Del rezultati i hetimit: Winehouse vdiq nga alkooli i tepërt

Mesazh nga Emona Fri 28 Oct 2011 - 2:49

Del rezultati i hetimit: Winehouse vdiq nga alkooli i tepërt Amy-winehouse

Vdekja e papritur e Amy Winehouse më 23 korrik, u vërtetua nga hetuesja britanike Suzanne Greenaway si një vdekje nga fatkeqësia. “Ajo kishte konsumuar alkool të mjaftueshëm dhe pasojat e padëshiruara fatale ishin vdekja e menjëhershme dhe e papritur,” tha Greenway.Patologu që ka bërë autopsinë mbi trupin e këngëtares së hitit “Rehab”, njoftoi se niveli i alkoolit në gjak ishte 4.5 herë më shumë nga kufiri ligjor i konsumit të pijes.

Doktoresha e Winehouse, Dr.Christina Romete, tha se këngëtarja kishte filluar të pinte sërish alkool pak ditë përpara vdekjes, pas një periudhe të gjatë moskonsumi. Kështu që, trupi i saj u dorëzua një ditë përpara se të gjendej e vdekur.Familja e saj, prindërit Mitch dhe Janis dhe vëllai Alex, ishin të pranishëm në sallën gjyqësore kur u shpallën rezultatet e raportit toksikologjik. Sipas një të afërmi të tyre, thuhet se pavarësisht zhgënjimit të asaj çfarë dëgjuan gjatë rezultatit, ata tashmë janë të qetë që gjithçka u sqarua. Deri dje, ata kanë predikuar se vajza e tyre nuk kishte konsumuar fare alkool në ditët e saj të fundit, gjë për të cilën u dha përgjigja zyrtare.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Del rezultati i hetimit: Winehouse vdiq nga alkooli i tepërt Empty Re: Del rezultati i hetimit: Winehouse vdiq nga alkooli i tepërt

Mesazh nga Anakonda Sat 2 Jun 2012 - 16:11

keshtu e kan jeten pijanecet
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi