Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nicole Scherzinger në rolin e një prostitute People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nicole Scherzinger në rolin e një prostitute People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nicole Scherzinger në rolin e një prostitute

2 posters

Shko poshtë

Nicole Scherzinger në rolin e një prostitute Empty Nicole Scherzinger në rolin e një prostitute

Mesazh nga Emona Tue 1 Nov 2011 - 10:09

Nicole Scherzinger ka arritur të marrë një rol për të luajtur në një film të Hollivudit. Ish-anëtarja e grupit “Pussycat Doll” do të luajë rolin e një prostitute të quajtur Mary Magdalene në filmin e ri të “Jesus Christ Superstar”, transmeton LF.

Nicole Scherzinger në rolin e një prostitute Nicole_scherzinger

Ajo ka patur bisedime sekrete me Andrë Lloyd Webber për të arritur deri tek firmosja e marrëveshjes. Një burim tha se “Nicole është një fanse e këngës dhe ishte e dëshpëruar në dëshirën e saj për tu përfshirë në film”. Nicole ka kohë të mësohet për gjithçka pasi filmi nuk do të dalë në treg deri në vitin 2014.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nicole Scherzinger në rolin e një prostitute Empty Re: Nicole Scherzinger në rolin e një prostitute

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 19:27

sa joshese qenka dreqi
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi