Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nicole Scherzinger së shpejti do të bëhet Maria Magdalena People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nicole Scherzinger së shpejti do të bëhet Maria Magdalena People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nicole Scherzinger së shpejti do të bëhet Maria Magdalena

2 posters

Shko poshtë

Nicole Scherzinger së shpejti do të bëhet Maria Magdalena Empty Nicole Scherzinger së shpejti do të bëhet Maria Magdalena

Mesazh nga Emona Wed 16 May 2012 - 3:27

Nicole Scherzinger së shpejti do të bëhet Maria Magdalena 15JE_showbiz.Nicole_Scherzinger_se_shpejti_do_te_behet_Maria_MagdalenaKëngëtarja Nicole Scherzinger ka fituar një rol në mjuzikllin e regjisorit britanik të teatrit, Andrew Lloyd Webber.

Nicole në rock operën " Jesus Christ Superstar " do të mishërojë Maria Magdalenën, Tim Minchin do të mishërojë Judën, ndërsa rolin e Jezusit nuk është caktuar ende se kush do ta luajë, raporton BBC.

Në fakt, publiku i talent show "Superstar" të shtëpisë televizive BBC do të vendosë se kush do të marrë rolin e Jezu Krishtit. Shfaqja së shpejti do të fillojë të transmetohet në televizion, ndërsa thuhet se interesimi është shumë i lartë.

Scherzinger ka qenë në negociata me Webberin, pasi ditë më parë ajo kishte deklaruar se kishte rënë në dashuri me mjuzikllin, shkruan britanikja “The Sun”.

Një mik i afërt me këngëtaren për këtë gazetë ka deklaruar "Nicole është një adhuruese e madh e këtij mjuziklli. Ajo mund të këndoj dhe të vallëzojë pa problem pasi që mjuziklli ka hapa të natyrshëm."/knni/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nicole Scherzinger së shpejti do të bëhet Maria Magdalena Empty Re: Nicole Scherzinger së shpejti do të bëhet Maria Magdalena

Mesazh nga Anakonda Wed 16 May 2012 - 4:24

po pres qe ta shoh sesi do te ngjaj thjesht kot sa per te hequr fiksimin
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi