Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ledio Lako fiton udhetim ne cift, por s’ka te dashur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ledio Lako fiton udhetim ne cift, por s’ka te dashur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ledio Lako fiton udhetim ne cift, por s’ka te dashur

2 posters

Shko poshtë

Ledio Lako fiton udhetim ne cift, por s’ka te dashur Empty Ledio Lako fiton udhetim ne cift, por s’ka te dashur

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 3 Nov 2011 - 12:32

Ledio Lako fiton udhetim ne cift, por s’ka te dashur Ledio-LakoLedio Lako, i cili është bërë shumë i njohur me rolin e Ramadanit, duket se ka qenë më fatlumi në lotarinë që u hodh për gjithë stafin e TCH, gjatë festimit të ditëlindjes në përkujtim të presidentit të Top Channel, Dritan Hoxha.
Në lotarinë ku u përfshinë 700 të pranishëm, çmimin e një udhëtimi turistik çift në Budva e fitoi Ledio.
Bëhet fjalë për një fundjavë në hotelin me 5 yje “Splendid”, në Budva. Ndërkohë që nuk dihet se me kë do shkojë Ledio në këtë udhëtim, sepse ai prej kohësh është pa të dashur.
Pasi i dha fund lidhjes së tij disi të gjatë nga e dashura e tij balerinë, aktori ka pohuar gjithmonë në media se vazhdon të mbajë statusin “single”.
Ndërkohë që jeta e tij ka vazhduar normalisht, me punën në sezonin e ri “Portokalli”. Sipas thashethemeve, thuhet se Ledio për momentin është vetëm, dhe daljet e tij netëve në pub-e janë shumë të rralla.
Vetëm disa muaj më parë, në një interviste për “Panorama Plus”, ai rrëfeu shumë detaje nga jeta e tij jashtë “Portokalli-së” dhe ambicien për t’iu përkushtuar kryesisht profesionit të aktorit, me synimin për të luajtur edhe role dramatike.
Gjatë verës së kaluar, ai u angazhua dhe në teatër, ndërsa interpretoi në tragjikomedinë me titull “Kolonel Zogu” në teatrin e Elbasanit “Skampa”. Për fansat e “Portokalli-së”, ai ka bërë shumë publik për vete me personazhin e Ramadanit, edhe pse identifikimin në “Portokalli” e ka marrë nga personazhi i Kapo-s.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ledio Lako fiton udhetim ne cift, por s’ka te dashur Empty Re: Ledio Lako fiton udhetim ne cift, por s’ka te dashur

Mesazh nga Anakonda Wed 14 Mar 2012 - 18:29

aahahaahahahah i shkreti...........
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi