Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fushë Krujë, aksident tragjik, shuhen 3 anëtarë nga një familje  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fushë Krujë, aksident tragjik, shuhen 3 anëtarë nga një familje  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fushë Krujë, aksident tragjik, shuhen 3 anëtarë nga një familje

Shko poshtë

Fushë Krujë, aksident tragjik, shuhen 3 anëtarë nga një familje  Empty Fushë Krujë, aksident tragjik, shuhen 3 anëtarë nga një familje

Mesazh nga Durrsaku Fri 4 Nov 2011 - 22:29

Fushë Krujë, aksident tragjik, shuhen 3 anëtarë nga një familje  Spacer
Tre pjestarë të një familjeje kanë mbetur të vdekur dhe njëri prej tyre është dërguar në spital në gjendje kritike për jetën. Ky është bilanci tragjik i aksidentit të rëndë të ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Fushë Krujë-Vorë. Mësohet se autobusi me targa DE0016E, i cili udhëtonte nga Fushë Kruja për në Durrës ka përplasur automjetin tip ‘Wolksvagen’, në të cilin ndodheshin katër anëtarët e familjes Shota. (d.xh/balkanWeb
Fushë Krujë, aksident tragjik, shuhen 3 anëtarë nga një familje  43613
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi