Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Aksident tragjik në Skrapar, 6 viktima  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Aksident tragjik në Skrapar, 6 viktima  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aksident tragjik në Skrapar, 6 viktima

Shko poshtë

Aksident tragjik në Skrapar, 6 viktima  Empty Aksident tragjik në Skrapar, 6 viktima

Mesazh nga WebMaster Mon 15 Aug 2011 - 22:13

Gjashtë persona humbën jetën në mbrëmje në një aksident të rëndë pasi makina e tyre u rrëzua në kanionet e lumit Osum në rrethin e Skraparit.Sipas të dhënave të para të policisë, një automjet tip fuoristradë me targa angleze, humbi kontrollin dhe ra në humnerë. Sipas policisë emrat e viktimave janë, Vladimir Dulellari 26 vjec, drejtues i mjetit, Fatjon Feka 23 vjec, Eni Guri 21 vjec, Xhulio Allko 19 vjec, Edison Cuko 26 vjec dhe Drilon Guri, 24 vjec trupi i të cilit nuk është gjetur ende.Kanë nisur hetimet paraprake për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe shkaqeve që cuan në aksidentin e rëndë. Dyshimet e para janë për pakujdesi në drejtimin e automjetit.


Aksident në Gjirokastër, humb jetën 26-vjecari

Një 26-vjecar humbi jeten ne nje aksident rrugor ne aksin Gjirokaster-Tepelenë.

Ai ndodhej si pasagjer ne nje mjet me targa TR 0881 T qe drejtohet nga shtetasi Arnold Guma 23 vjec nga Tepelena, mjeti ka dale nga rruja dhe eshte permbysur ne nje rruge dytesore.

Per pasoje pasagjeri humbi jeten menjehere ndersa drejtuesi mjetit u plagos rende. Ai eshte derguar ne spital pa rrezik per jeten dhe policia njofton se e ka arrestuar ne flagrance me akuzen e shkeljes se rregullave te qarkullimit rrugor.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi