Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
‘Vampirët’ e dashuruar të pavendosur se ku të jetojnë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
‘Vampirët’ e dashuruar të pavendosur se ku të jetojnë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

‘Vampirët’ e dashuruar të pavendosur se ku të jetojnë

2 posters

Shko poshtë

‘Vampirët’ e dashuruar të pavendosur se ku të jetojnë Empty ‘Vampirët’ e dashuruar të pavendosur se ku të jetojnë

Mesazh nga Emona Mon 7 Nov 2011 - 3:25

‘Vampirët’ e dashuruar të pavendosur se ku të jetojnë Twilight

Yjet e filmit Twilight, Kristen Stewart dhe Robert Pattinson janë ende të pavendosur se ku të jetojnë, në Londër apo në Los Anxhelos.
Çifti i cili sapo ka përfunduar xhirimet finale të Twilight, kanë qenë të dashuruar që në vitin 2008. Pasi kanë ndarë kohën e tyre së bashku ditëve të fundit ndërmjet Londrës dhe Los Anxhelosit, ata kanë vendosur të marrin një shtëpi së bashku, por nuk janë ende të vendosur se në cilën anë të kontinentit do të ndërtojnë folenë e tyre.

“Kristen nuk e pëlqen idenë e zhvendosjes në Londër, ndërsa Robi nuk e preferon shumë Los Anxhelosin”, është shprehur një mik i tyre. “Ai ëndërron të jetojë në një lagje të qetë të Londrës, në të njëjtat vende ku jetonte përpara se të bëhej i famshëm. Ai nuk e preferon stilin e jetës së çmendur amerikane, edhe pse është e qartë që nuk do të jetojë si më përpara në një apartament, por në një vilë luksoze”.

Robert 25 vjeçar ka thënë: “Kam qenë shumë pranë blerjes së një shtëpie në Los Anxhelos, por vetëm 20 minuta para se të firmosja m’u ndërrua mëndja.”

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

‘Vampirët’ e dashuruar të pavendosur se ku të jetojnë Empty Re: ‘Vampirët’ e dashuruar të pavendosur se ku të jetojnë

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 19:15

jam kurioze te di se cfare ndodh me keta te dy
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi