Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ky është viti i Jennifer Lopez (Video) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ky është viti i Jennifer Lopez (Video) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ky është viti i Jennifer Lopez (Video)

4 posters

Shko poshtë

Ky është viti i Jennifer Lopez (Video) Empty Ky është viti i Jennifer Lopez (Video)

Mesazh nga Emona Tue 8 Nov 2011 - 2:30

Është çmimi i tretë që ajo merr si femra e vitit dhe me plot gojën mund të themi se vitit 2011 është vitit i Jennifer Lopezit. 42-vjeçarja nuk njeh kufi dhe duket se do të vazhdoi gjatë të jetë një nga më të dëshiruarat nga meshkujt.

Ky është viti i Jennifer Lopez (Video) Main_jennifer
Ajo u është përzgjidhet midis shumë artisteve të suksesshme si femra e vitit në “Women of the year awards 2011”, një evenimet që zhvillohet çdo vit në New York. Shumë diva merrnin pjesë në këtë eveniment, ku dallojmë Jennifer Aniston, Donatella Versace, Jessica Alba, Emma Stone e shumë të tjera.

Ato janë quajtur femra kurajoze që me idetë dhe angazhimin e tyre në shoqëri kanë arritur të ndryshojnë botën


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ky është viti i Jennifer Lopez (Video) Empty Re: Ky është viti i Jennifer Lopez (Video)

Mesazh nga EMI Tue 8 Nov 2011 - 2:33

ufffa sa fiksim e kom ket JENIN mi mona, pu si ma nxjerr dhe ti si me porosi, sa e mire eshte dreqi....ja kshtu jam dhe une si kjo... geeegge (tongueout) [QeSh] [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ky është viti i Jennifer Lopez (Video) Empty Re: Ky është viti i Jennifer Lopez (Video)

Mesazh nga T_o_n_i Tue 8 Nov 2011 - 2:35

si se kom un nje mami si kjo
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ky është viti i Jennifer Lopez (Video) Empty Re: Ky është viti i Jennifer Lopez (Video)

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 19:09

yll fare esht;edhe pse e ka prish punen me lidhjen me balerinin 24 vjec
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ky është viti i Jennifer Lopez (Video) Empty Re: Ky është viti i Jennifer Lopez (Video)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi