Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rihana në kushte shtëpiake People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rihana në kushte shtëpiake People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rihana në kushte shtëpiake

2 posters

Shko poshtë

Rihana në kushte shtëpiake Empty Rihana në kushte shtëpiake

Mesazh nga Emona Tue 8 Nov 2011 - 2:43

Vazhdimisht jemi mësuar ta shohim Rihannën teksa ndodhet në skenë e thuajse krejtësisht e zhveshur.Rihana në kushte shtëpiake Main_rihanna

Në fakt këtë herë ajo shfaqet në ambientet e banesës së saj ndërsa krejtësisht është e relaksuar e po merret me tekstet e këngës së saj. 23 vjeçarja ka postuar fotot e reja në profilin e saj në rrjetin social Facebook. Aty ajo shfaqet e veshur me një komplet me viza të bardha e të zeza. Rihanna thotë se në këto foto ka qenë duke punuar për albumin e saj të ri “Talk That Talk”. Në disa foto Rihanna ndodhet e shtrirë në tokë ndërsa në të tjerat ndodhet duke regjistruar këngën në po të njëjtën veshje.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rihana në kushte shtëpiake Empty Re: Rihana në kushte shtëpiake

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 19:08

lum burri si te merr,pasi je e kompletuar nga te gjitha anet
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi