Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Integrimi në BE, Nikolic: Gjermania na ka vendosur kushte të parealizueshme People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Integrimi në BE, Nikolic: Gjermania na ka vendosur kushte të parealizueshme People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Integrimi në BE, Nikolic: Gjermania na ka vendosur kushte të parealizueshme

Shko poshtë

Integrimi në BE, Nikolic: Gjermania na ka vendosur kushte të parealizueshme Empty Integrimi në BE, Nikolic: Gjermania na ka vendosur kushte të parealizueshme

Mesazh nga WebMaster Tue 2 Jul 2013 - 10:45

BEOGRAD- Kryemisnitri serb Tomislav Nikolic deklaron se Gjermani i ka vendosur kushte të rënda Sebisë sa i takon integrimit në Bashkimin Evropian. 

Kreu i shtetit serb në një intervistë për Radio televizionin e Kroacisë vlerëson se kushtet e vendosura nga Berlini janë shumë të vëshira të përmbushen duke marrë parasysh se Serbia nuk e ka njohur dhe nuk mund ta njohë Kosovën. 

“Me gjithë këtë Serbia nuk e ka njohur, nuk mundet dhe ekzistojnë kushte që nuk mund të përmbushen po qe se vërtet nuk ndodh diçka që do të mundësojë që Serbia dhe i ashtuquajturi shtet i Kosovës një ditë të bëhet shtet. Në kushte të tashme dhe në raporte të tashme të forcave kjo është e pamundshme", ka thënë Nikolic. 
(e.m/BalkanWeb)
Integrimi në BE, Nikolic: Gjermania na ka vendosur kushte të parealizueshme 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Integrimi në BE, Nikolic: Gjermania na ka vendosur kushte të parealizueshme 30l12rc Pytje & Përgjigje Integrimi në BE, Nikolic: Gjermania na ka vendosur kushte të parealizueshme 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi