Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vildane Zeneli në show-n e Victoria’s Secret People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vildane Zeneli në show-n e Victoria’s Secret People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vildane Zeneli në show-n e Victoria’s Secret

2 posters

Shko poshtë

Vildane Zeneli në show-n e Victoria’s Secret Empty Vildane Zeneli në show-n e Victoria’s Secret

Mesazh nga Emona Wed 9 Nov 2011 - 0:31

Vildane Zeneli në show-n e Victoria’s Secret Vildane-Zeneli_Top-Model1
Modelja e njohur shqiptare në Amerikë, Vildane Zeneli, po shndërrohet në një yll ndërkombëtar falë sukseseve të njëpasnjëshme dhe njohjeve në Hollivud, ndërsa sot ajo do të marrë pjesë në show-n e Victoria’s Secret, një prej agjencive dhe linjave më të njohura në botë sa u takon veshjeve intime.

“Mezi po pres, do të jetë shumë nxehtë aty”, – ka shkruar në Facebook modelja, e cila këto ditë, në fakt, ka qenë me regjim shtrati për shkak të gripit. Nuk është e rastësishme prania e saj në sallë, pasi modelja ka bashkëpunuar herë pas here me fotografë të VS. Madje, pak ditë më parë bukuroshja seksi, që preferon ta thërrasin shkurt me emrin Vicky, ka realizuar disa foto të mrekullueshme me një ndër fotografët e Victoria’s Secret, Russel James. Natyrisht që e parë me bikini, Vicky nuk ka asgjë më pak se “engjëjt” e Victoria’s Secret, edhe pse dihet që të jesh pjesë e kësaj agjencie është mjaft e vështirë…

Këtë e ka provuar vitin e kaluar modelja Tika Camaj Ivezaj, e cila arriti deri të 5-shen e vajzave në konkurrim, por nuk ia doli të ishte ajo e përzgjedhura. Sa i takon Vicky-t, brunia e bukur që është bërë fytyrë publike, këtë verë ishte pjesë e klipit të Timbaland, Pitbull dhe David Guetta, ndërsa më herët ka reklamuar kufjet e reperit me famë botërore, Dr. Dree.

Vicky na ka bërë me dije se shumë shpejt do të hidhen në treg edhe kufjet me gurë diamanti, ndërsa posterat e saj do të shfaqen ngado. Këto kufje do të quhen “Million Dollar” dhe do të jenë ekskluzivitet i super të pasurve. Për fat të keq, Vicky është pak e njohur në Shqipëri, ndërsa ata pak që dinë për të, e identifikojnë me pjesëmarrjen në klipin e Flori Mumajesit “Next”.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vildane Zeneli në show-n e Victoria’s Secret Empty Re: Vildane Zeneli në show-n e Victoria’s Secret

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 19:05

yll eshte bravo i qofte shqiptare tek victoria;cfare fati shum veta do ta kerkonin ta kishin at mundesi
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi