Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ardit Gjebrea sjell Gymyshin ne Tirane? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ardit Gjebrea sjell Gymyshin ne Tirane? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ardit Gjebrea sjell Gymyshin ne Tirane?

2 posters

Shko poshtë

Ardit Gjebrea sjell Gymyshin ne Tirane? Empty Ardit Gjebrea sjell Gymyshin ne Tirane?

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 9 Nov 2011 - 12:30

Qarkullon ende në formën e njëthashethemi korridoreve të televizionit “Klan”, plani i Ardit Gjebresë për të ftuar në natën finale të “Këngës Magjike”, aktoren e famshme turke, Songül Öden, e cila është kthyer në idhullin e shqiptarëve me emrin Gymysh.Aktorja e njohur mësohet të ketë marrë një ftesë nga producenti Gjebrea dhe ky fakt konfirmohet nga burime të afërta pranë kantautorit. Siç mësohet, nga celulari i Gjebresë bëhen thuajse çdo ditë, telefonata drejt një numri turk, i cili është numri i Gymyshit.Vetë Gjebrea i pyetur nga “Bluetooth” lidhur me këtë situatë, nuk pranon të bëjë asnjë koment, ama bashkëpunëtorët e tij të afërt në spektaklin “E Diela Shqiptare”, ndajnë me ne një sekret. Gymyshi aktualisht është në xhirimet e telefilmit të famshëm amerikan “Shtëpiake të dëshpëruara”, i cili do të vijë këtë herë në versionin turk.

Të njëjtat burime saktësojnë se përveç rolit kryesor në këtë serial, Gymyshi është aktorja më e kuotuar në tregun e kinematografisë turke. Xhirimet e serialit janë duke u kryer këto ditë dhe se sa do t’ia dalë Gjebrea t’ia ‘marrë’ Mehmetit, Gymyshin për në skenën e “Këngës Magjike”, mbetet për t’u parë në këtë festival që si gjithmonë rezervon shumë surpriza.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ardit Gjebrea sjell Gymyshin ne Tirane? Empty Re: Ardit Gjebrea sjell Gymyshin ne Tirane?

Mesazh nga Anakonda Wed 14 Mar 2012 - 18:08

kot fare sme dha as nje emocion shum e ftoht qendroi.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi