Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Mbështetja e Njerëzve  Kush jemi ne dhe çfarë bëjmë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Mbështetja e Njerëzve  Kush jemi ne dhe çfarë bëjmë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mbështetja e Njerëzve Kush jemi ne dhe çfarë bëjmë

5 posters

Shko poshtë

 Mbështetja e Njerëzve  Kush jemi ne dhe çfarë bëjmë Empty Mbështetja e Njerëzve Kush jemi ne dhe çfarë bëjmë

Mesazh nga WebMaster Thu 10 Nov 2011 - 10:32

Çfarë është Mbështetja e Njerëzve?

Çdo ditë ka shumë njerëz në komunitet që kanë nevojë për ndihmë. Ndoshta
duan të gjejnë punë, por nuk dinë mënyrën më të mirë për ta bërë këtë. Apo
ndoshta nuk e paguajne dot qiranë dhe merakosen se mos do të ju duhet ta
lënë shtëpinë e tyre.

Ju si mendoni si mundet njeriu te perballoj keto situata
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Mbështetja e Njerëzve  Kush jemi ne dhe çfarë bëjmë Empty Re: Mbështetja e Njerëzve Kush jemi ne dhe çfarë bëjmë

Mesazh nga Leo_uk Thu 10 Nov 2011 - 10:52

Kthehu ne Shqiperi mos i prish kursimet e viteve te kurbetit...
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Mbështetja e Njerëzve  Kush jemi ne dhe çfarë bëjmë Empty Re: Mbështetja e Njerëzve Kush jemi ne dhe çfarë bëjmë

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 10 Nov 2011 - 11:38

Asgje per askend....vetem sa mburremi e reklamohemi keto i kemi ne gjak..
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Mbështetja e Njerëzve  Kush jemi ne dhe çfarë bëjmë Empty Re: Mbështetja e Njerëzve Kush jemi ne dhe çfarë bëjmë

Mesazh nga Anakonda Sat 3 Dec 2011 - 0:11

I mbeshtesim te tjeret,por jo ata ne kur kemi nevoje.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Mbështetja e Njerëzve  Kush jemi ne dhe çfarë bëjmë Empty Re: Mbështetja e Njerëzve Kush jemi ne dhe çfarë bëjmë

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 3 Dec 2011 - 0:25

I zoti e nxjerr gomarin nga balta di une keshtu qe po spunove vete mos prit nga te tjeret asgje as nje pershendetje e jo me ndihme..
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Mbështetja e Njerëzve  Kush jemi ne dhe çfarë bëjmë Empty Re: Mbështetja e Njerëzve Kush jemi ne dhe çfarë bëjmë

Mesazh nga Emona Sun 4 Dec 2011 - 6:43

Mbeshtetje nuk gjen te askush ne ditet e sotem,vetem Familja jote,askush s'te ndihmon qoft nese te sheh duke vdekur fatkeqsishte ka humb meshira dhe miresia tek njerzit!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Mbështetja e Njerëzve  Kush jemi ne dhe çfarë bëjmë Empty Re: Mbështetja e Njerëzve Kush jemi ne dhe çfarë bëjmë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi