Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rinas, aksidentohet makina e eskortës së Berishës  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rinas, aksidentohet makina e eskortës së Berishës  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rinas, aksidentohet makina e eskortës së Berishës

Shko poshtë

Rinas, aksidentohet makina e eskortës së Berishës  Empty Rinas, aksidentohet makina e eskortës së Berishës

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 14 Nov 2011 - 7:57

Rinas, aksidentohet makina e eskortës së Berishës  AKSIDENT--LUSHNJENjë aksident i lehtë, ku është përfshirë një nga makinat e togës shoqëruese të kryeministrit Sali Berisha, u regjistrua në afërsi të Rinasit në Tiranë.

Nga informacionet paraprake, mësohet se makina, e radhitur në fund të eskortës së kryeministrit, ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në kanalet anësore të rrugës.

Nga aksidenti është lënduar lehtë drejtuesi i mjetit, që mendohet se është pjesë e truprojave të kryeministrit. Ai është shoqëruar në spital për të marrë mjekimet e duhura.

Nuk ka detaje në lidhje me shkaqet që cuan në aksidentin, që fatmirësisht u mbyll pa pasoja të rënda.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi