Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Itali, aksidentohet makina me familjen shqiptare, 1 i vdekur, 3 të plagosur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Itali, aksidentohet makina me familjen shqiptare, 1 i vdekur, 3 të plagosur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Itali, aksidentohet makina me familjen shqiptare, 1 i vdekur, 3 të plagosur

Shko poshtë

Itali, aksidentohet makina me familjen shqiptare, 1 i vdekur, 3 të plagosur Empty Itali, aksidentohet makina me familjen shqiptare, 1 i vdekur, 3 të plagosur

Mesazh nga WebMaster Sat 12 Jan 2013 - 13:27

ROME-Një aksident i rëndë automobilistik është shënuar në Bolonja ku i vdekur ka mbetur një shqiptar ndërsa është plagosur familja e tij.
Mediat italiane bëjnë të ditur se familja shqiptare banuese ne Jesolo të Venecias ishte duke udhëtuar rreth mengjesit me një Opel Astra kur ka ndodhur dhe aksidenti. Si pasojë ka vdekur shtetasi, Petro Hasanaj, 42 vjeç, është plagosur bashkëshortja, 32-vjeçare dhe dy fëmijët djali 13 dhe vajza, 10 vjeç. Mësohet se e rëndë është gjendja e djalit të familjes shqiptare.

Policia italiane po punon për zbardhjen e rrethanave në të cilat ndodhi aksidenti i rëndë.
Për arsye që ende nuk dihen drejtuesi i mjetit, 42-vjecari ka humbur kontrollin e automjetit dhe ka përfunduar jashtë rruge.

Policia italiane bëri me dije se familja shqiptare ishte duke u kthyer në provincën e Jesolo, pas një udhëtimi që kishin bërë në Bolonja.

(d.b/BalkanWeb)
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi