Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Diellza Kolgeci kundër operacioneve plastike People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Diellza Kolgeci kundër operacioneve plastike People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diellza Kolgeci kundër operacioneve plastike

2 posters

Shko poshtë

Diellza Kolgeci kundër operacioneve plastike Empty Diellza Kolgeci kundër operacioneve plastike

Mesazh nga WebMaster Wed 16 Nov 2011 - 6:55

E bukur si gjithnjë, e dhënë pas dukjes, modelja Diellza Kolgeci nuk heziton të tregojë që është kundër operacioneve plastike. Shumëkush nuk mund të besojë se ajo deri tani nuk ka pasur asnjë ndërhyrje kirurgjike në fytyrën e saj, madje shprehet se dobësia më e madhe e një femre për ta përmirësuar fytyrën apo trupin e vet është ndërhyrja e operacioneve plastike.“Kohëve të fundit operacionet plastike estetike janë bërë mjaft të shpeshta, tani çdo e dyta femër publike ka të operuar hundën, buzët apo ndonjë pjesë tjetër të fytyrës. Në realitet mund t’i vëresh se thuajse të gjitha buzët dhe hundët kanë model të njëjtë të operimit dhe thuajse të gjithë janë operuar te mjeku i njëjtë.
Kosova është vend i vogël dhe kemi shumë pak mjekë të kirurgjisë plastike-estetike që bëjnë ndërhyrje të tilla, andaj e kemi më lehtë t’i identifikojmë ata që po bëjnë operime të tilla”, ka thënë ajo për “Zërin”.Diellza as në të ardhmen nuk planifikon të bëjë ndonjë ndërhyrje kirurgjike edhe në qoftë se fytyra e saj do të mbushet me rrudha. “Gjithnjë kam qenë kundër operacioneve plastike, edhe po qe se një ditë do të më dalin rrudhat në fytyrë, sepse kuptohet që me kalimin e viteve edhe fytyra mbushet me rrudha, mirëpo në asnjë mënyrë nuk lejoj të kem ndonjë ndërhyrje në fytyrën time.
Kam përshtypjen se rrudhat në ballë apo në faqe tregojnë karakterin e njeriut dhe në një mënyrë edhe bukurinë natyrore të femrës, sepse edhe me rrudha njeriu duket bukur”, përfundon ajo.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Diellza Kolgeci kundër operacioneve plastike Empty Re: Diellza Kolgeci kundër operacioneve plastike

Mesazh nga Anakonda Wed 14 Mar 2012 - 6:52

kot lodhesh se keta ket pun kane.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi