Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Noizy: Duetet me Çilin dhe Gentën do të bëhen People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Noizy: Duetet me Çilin dhe Gentën do të bëhen People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Noizy: Duetet me Çilin dhe Gentën do të bëhen

3 posters

Shko poshtë

Noizy: Duetet me Çilin dhe Gentën do të bëhen Empty Noizy: Duetet me Çilin dhe Gentën do të bëhen

Mesazh nga Emona Fri 18 Nov 2011 - 3:35

Është një nga reperët më të njohur shqiptarë dhe për fatin e tij të mirë gati çdo këngë që realizon shndërrohet në hit. Pas duetit me Eni Koçin, “So hot”, Noizy, i cili merr pjesë edhe te edicioni i sivjetëm i “Këngës Magjike”, është duke realizuar një këngë të re me motrën më të vogël të Gretës, e cila po fiton famë shumë shpejt.

Po dueti i parashikuar që në fillim të vitit me Çiljetën, ku shkoi?! U fol gjithashtu për një bashkëpunim me Genta Ismajlin, por nga ana e asnjërit prej këngëtarëve nuk pati konfirmim. “Për shkak të koncerteve të shumta dhe mungesës së kohës, nuk jam ulur dot të flas dhe të punoj nga afër me Çiljetën dhe Genta Ismajlin, me të cilat është biseduar për bashkëpunime.

Në vijim do ketë bashkëpunime, kjo është e sigurt”, – ka sqaruar reperi, i cili nuk po gjen “rehat” nga femrat këngëtare. Së fundmi, ai ka pasur shumë koncerte në Evropë, gjë që ka bërë që disa të diela të mos jetë i pranishëm në spektaklin “E Diell”, ku është angazhuar në rubrikën “dyshet fantastike”. Standard

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Noizy: Duetet me Çilin dhe Gentën do të bëhen Empty Re: Noizy: Duetet me Çilin dhe Gentën do të bëhen

Mesazh nga Leo_uk Fri 18 Nov 2011 - 22:38

boo ca eshte ky njeri? Noizy: Duetet me Çilin dhe Gentën do të bëhen 1388203807
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Noizy: Duetet me Çilin dhe Gentën do të bëhen Empty Re: Noizy: Duetet me Çilin dhe Gentën do të bëhen

Mesazh nga Anakonda Wed 14 Mar 2012 - 6:41

kokrra e debilit eshte mos u lodh ta gjesh..................
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Noizy: Duetet me Çilin dhe Gentën do të bëhen Empty Re: Noizy: Duetet me Çilin dhe Gentën do të bëhen

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi