Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
" Kush..?? " People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
" Kush..?? " People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

" Kush..?? "

+21
seriozi
tipi engjellor
Єямєℓiиdå
Neta E
Arian 123
Arabela
Malsori
Alberti
Besa
Labja
Anakonda
Maksi
il conte
T_o_n_i
LaDescarada
EMI
Durrsaku
Aяtємιѕα
WebMaster
Poeti Dhimbjes
Emona
25 posters

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

" Kush..?? " Empty " Kush..?? "

Mesazh nga Emona Sat 19 Nov 2011 - 1:41

Kush erdhi tani??

( Vazhdoni ndonjë fjali/pyetje me fjalën " Kush " )

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Kush..?? " Empty Re: " Kush..?? "

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 19 Nov 2011 - 1:45

Kush eshte pushim sot?!
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Kush..?? " Empty Re: " Kush..?? "

Mesazh nga WebMaster Sat 19 Nov 2011 - 1:46

Une .. celebrate005

Kush vjen pas meje pershendetje [TePuC]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Kush..?? " Empty Re: " Kush..?? "

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 19 Nov 2011 - 1:47

Pershendetje edhe per ty mike.

Kush mbeti, kalofte sa me mire ne vazhdim.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Kush..?? " Empty Re: " Kush..?? "

Mesazh nga Emona Sat 19 Nov 2011 - 1:48

Kush Iku Kalofsh Mire.. rose53

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Kush..?? " Empty Re: " Kush..?? "

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 19 Nov 2011 - 2:01

Kush ma ben nje kafe mua tani se s'me mjaftoi nje qe piva ne mengjes? (tongueout)
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Kush..?? " Empty Re: " Kush..?? "

Mesazh nga Durrsaku Sat 19 Nov 2011 - 2:02

Anna shkruajti:Kush ma ben nje kafe mua tani se s'me mjaftoi nje qe piva ne mengjes? [You must be registered and logged in to see this image.]
ta bej une [You must be registered and logged in to see this link.]
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Kush..?? " Empty Re: " Kush..?? "

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 19 Nov 2011 - 2:13

Kush me ofroi kafen muvee?

Durrsaku thnx [TePuC]
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Kush..?? " Empty Re: " Kush..?? "

Mesazh nga Durrsaku Sat 19 Nov 2011 - 2:25

Anna shkruajti:Kush me ofroi kafen muvee?

Durrsaku thnx [You must be registered and logged in to see this image.]
nothing ANNA [You must be registered and logged in to see this image.]
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Kush..?? " Empty Re: " Kush..?? "

Mesazh nga EMI Sat 19 Nov 2011 - 2:25

une. po ''kush '' tjter.... (tongueout)
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Kush..?? " Empty Re: " Kush..?? "

Mesazh nga Emona Sat 19 Nov 2011 - 2:27

Kush je ti mi? geeegge

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Kush..?? " Empty Re: " Kush..?? "

Mesazh nga Durrsaku Sat 19 Nov 2011 - 2:48

kush eshte stavri ketu?
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Kush..?? " Empty Re: " Kush..?? "

Mesazh nga LaDescarada Sat 19 Nov 2011 - 5:24

kush me thirri
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Kush..?? " Empty Re: " Kush..?? "

Mesazh nga Durrsaku Sat 19 Nov 2011 - 5:26

kush ju pergjigj pyetjes time?
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Kush..?? " Empty Re: " Kush..?? "

Mesazh nga LaDescarada Sat 19 Nov 2011 - 5:28

kush ju pelqen
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Kush..?? " Empty Re: " Kush..?? "

Mesazh nga Durrsaku Sat 19 Nov 2011 - 5:29

kush konkuron?
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Kush..?? " Empty Re: " Kush..?? "

Mesazh nga LaDescarada Sat 19 Nov 2011 - 5:33

kush eshte ma i forti?
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Kush..?? " Empty Re: " Kush..?? "

Mesazh nga Durrsaku Sat 19 Nov 2011 - 5:35

kush eshte me e bukura?
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Kush..?? " Empty Re: " Kush..?? "

Mesazh nga LaDescarada Sat 19 Nov 2011 - 5:37

kush po don ti me konkuru?
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Kush..?? " Empty Re: " Kush..?? "

Mesazh nga Durrsaku Sat 19 Nov 2011 - 5:40

kush do me pergjigjet?
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Kush..?? " Empty Re: " Kush..?? "

Mesazh nga LaDescarada Sat 19 Nov 2011 - 5:45

kush po kendon
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Kush..?? " Empty Re: " Kush..?? "

Mesazh nga Emona Tue 22 Nov 2011 - 4:56

Kush ...po mungon?

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Kush..?? " Empty Re: " Kush..?? "

Mesazh nga Durrsaku Tue 22 Nov 2011 - 4:57

kush e do nje puthje prej meje? [You must be registered and logged in to see this image.]
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Kush..?? " Empty Re: " Kush..?? "

Mesazh nga T_o_n_i Tue 22 Nov 2011 - 4:59

Durrsaku shkruajti:kush e do nje puthje prej meje? [You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Kush..?? " Empty Re: " Kush..?? "

Mesazh nga Durrsaku Tue 22 Nov 2011 - 5:00

kush eshte kaq mashkull i pacipe sa ta puth ne [You must be registered and logged in to see this image.]
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Kush..?? " Empty Re: " Kush..?? "

Mesazh nga T_o_n_i Tue 22 Nov 2011 - 5:16

Durrsaku shkruajti:kush eshte kaq mashkull i pacipe sa ta puth ne [You must be registered and logged in to see this image.]

e fort kjo [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Kush..?? " Empty Re: " Kush..?? "

Mesazh nga il conte Thu 12 Jan 2012 - 9:55

Kush me mungon ?

Me mungon murgesha ime e preferuar qe sot me la vetem.
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Kush..?? " Empty Re: " Kush..?? "

Mesazh nga WebMaster Thu 12 Jan 2012 - 11:28

Hahaha murgesha ka pasur obligime duke u rrefy tek prifti tjeter si ka ne shtei hahahahahahahahahaahaha

Kush te jete i guximshem te me thote se qa mendon per mua te mire edhe te keqe sme mbet hadri muve hahahahaha :541221:


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Kush..?? " Empty Re: " Kush..?? "

Mesazh nga Maksi Thu 12 Jan 2012 - 11:33

kush punon 24 ore pa pushim?
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Kush..?? " Empty Re: " Kush..?? "

Mesazh nga Anakonda Thu 23 Feb 2012 - 3:46

Kush ishte ai person qe me theu zemren?

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Kush..?? " Empty Re: " Kush..?? "

Mesazh nga LaDescarada Fri 24 Feb 2012 - 3:47

kuhs do me na kendu nje keng ??
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Kush..?? " Empty Re: " Kush..?? "

Mesazh nga Maksi Fri 24 Feb 2012 - 4:09

Kush je ti qe trokite ne zemren time ???
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Kush..?? " Empty Re: " Kush..?? "

Mesazh nga LaDescarada Fri 24 Feb 2012 - 4:24

kuhs je ti qe m'len pa gjum??
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Kush..?? " Empty Re: " Kush..?? "

Mesazh nga Labja Fri 24 Feb 2012 - 4:25

kush na i ben kafen?
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Kush..?? " Empty Re: " Kush..?? "

Mesazh nga LaDescarada Fri 24 Feb 2012 - 4:26

kush me thirri?
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Kush..?? " Empty Re: " Kush..?? "

Mesazh nga Labja Fri 24 Feb 2012 - 4:27

kush mu pergjigje??
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Kush..?? " Empty Re: " Kush..?? "

Mesazh nga Besa Fri 24 Feb 2012 - 9:47

Kush mungon?
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Kush..?? " Empty Re: " Kush..?? "

Mesazh nga Anakonda Wed 14 Mar 2012 - 5:58

Reta labja shkruajti:kush na i ben kafen?
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ja ku e ke te befte mire.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Kush..?? " Empty Re: " Kush..?? "

Mesazh nga Anakonda Wed 14 Mar 2012 - 5:59

Besa shkruajti:Kush mungon?
Mungojn shum saqe me bo me u than emrat bllokohet forumi.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Kush..?? " Empty Re: " Kush..?? "

Mesazh nga Anakonda Wed 14 Mar 2012 - 5:59

Kush o dallaveraxhija e forumit?

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Kush..?? " Empty Re: " Kush..?? "

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi