Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Koha për të kuptuar kush janë miq dhe kush interesaxhinj’ People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Koha për të kuptuar kush janë miq dhe kush interesaxhinj’ People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koha për të kuptuar kush janë miq dhe kush interesaxhinj’

Shko poshtë

Koha për të kuptuar kush janë miq dhe kush interesaxhinj’ Empty Koha për të kuptuar kush janë miq dhe kush interesaxhinj’

Mesazh nga WebMaster Wed 17 Jul 2013 - 8:21

Deputeti socialist, Pandeli Majko shkruan se tani është koha që kryeministri Berisha të kuptojë se kë ka mik dhe kush i ka qëndruar pranë për të përfituar nga pushteti. Majko nuk përmend emra konkret, duke ia lënë këtë kohës ta zbulojë. 
"Berisha po largohet nga drejtimi i Partisë Demokratike duke kërkuar të jetë i pranishëm për momentin në politikë me mungesën e tij. Deri tani ka ditur se kë kishte kundër. Nga sot, doktori do kuptojë kush i ka mbetur si mik. Demokratët janë ende të “ngrohtë” nga humbja e zgjedhjeve. Do duhet pak kohë që të kuptojnë përmasat e ftohta të saj. Dhimbja e tyre është njerëzore dhe ka mirëkuptim”, shkruan Majko në Facebook.


/Shekulli Online/Përgatiti: E.Sh/
Koha për të kuptuar kush janë miq dhe kush interesaxhinj’ Sali%20berisha%20post
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi