Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rihanna, erotike dhe e dëmshme People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rihanna, erotike dhe e dëmshme People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rihanna, erotike dhe e dëmshme

2 posters

Shko poshtë

Rihanna, erotike dhe e dëmshme Empty Rihanna, erotike dhe e dëmshme

Mesazh nga Emona Tue 22 Nov 2011 - 5:20

Rihanna kohëve të fundit duket se vuan jo vetëm nga gjetja e një partneri por edhe për seks.

Rihanna, erotike dhe e dëmshme Main_rihanna

22 nëntor 2011

Këngëtarja ka lansuar fotografitë e reja kur ajo është fotografuar për një linjë të re për një industri të modës që punojnë tesha të femrave me punë dore. Rihanna po ashtu ka bërë foto të reja për ballinën e albumit të saj “Talk That Talk”.

Ajo me një cigare dhe me një foto provokative ka festuar kështu vendin e parë në të gjitha top-listat në të gjithë botën.

Pavarësisht se po cilësohet se është duke bërë karrierë me foto provokative, Rihanna ka thënë se ecë më këmbë për toke.

“Nuk dëshiroj ta mati suksesin tim rreth asaj se çfarë ngjyre të flokëve kam dhe si i kam prerë ato. Ka të bëj më shumë më muzikën. Nuk dua që të mashtroi me pamje adhuruesit”.

Megjithatë, këngëtarja ka pasur këpucë në të cilat shkruanin fjalë të ndyra, si; “F**** Off”, përderisa ajo ka kënduar në një emision të drejtë për drejtë para miliona shikuesve të vet më ato këpuca.

Ajo i ka fyer madje edhe disa kuzhinier në një restorant serioz në Paris, përderisa autoritetet franceze kanë vendosur që ta largojnë nga televizionet e tyre këngën e re të Rihannës, në të cilën ajo bën skena erotike, “We Found Love”.

Zyrtarët e televizioneve dhe Këshillit Suprem të Medieve vizive kanë thënë se promo e klipit është shumë eksplicite dhe mund të lëshohet në TV vetëm pas orës 10:00.

Franca nuk është vendi i parë që ka larguar videon e Rihannës nga televizionet e tyre, pasi që kënga është ndaluar të emitohet edhe në 10 vende të tjera të botës.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rihanna, erotike dhe e dëmshme Empty Re: Rihanna, erotike dhe e dëmshme

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 18:29

sa te miren e kam ket kengetare,mos u merzit nese merrem te tjeret me thashetheme pasi vipat merren neper goje
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi