Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tom Cruise, një diamant 3.5 milionë dollarësh për vajzën 5-vjeçare Suri People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tom Cruise, një diamant 3.5 milionë dollarësh për vajzën 5-vjeçare Suri People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tom Cruise, një diamant 3.5 milionë dollarësh për vajzën 5-vjeçare Suri

4 posters

Shko poshtë

Tom Cruise, një diamant 3.5 milionë dollarësh për vajzën 5-vjeçare Suri Empty Tom Cruise, një diamant 3.5 milionë dollarësh për vajzën 5-vjeçare Suri

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 25 Nov 2011 - 12:27

Tom Cruise, një diamant 3.5 milionë dollarësh për vajzën 5-vjeçare Suri Tom-cruise-noaSHBA, 25 nëntor NOA - Krishtlindjet afrojnë dhe shumë prindër janë në kërkim të dyqaneve për të gjetur dhuratën perfekte të fëmijëve të tyre.
Megjithatë kur babai mban emrin e Tom Cruise dhe vajza quhet Suri, një kukull e thjeshtë sigurisht që nuk mjafton.
Me sa bëhet e ditur ylli i hollivudit ka vendosur që ti dhurojë vajzës së tij 5-vjeçare, një diamant me një vlerë prej 3.5 milionë dollarë.
Sipas personave të mirinformuar, Tom Cruise kërkon të marrë në zotërim dosa bizhuteri të çmuara që i përkasin koleksionit privat të Elizabeth Taylor që do të vihen në ankand më 13 dhjetor në Nju Jork.
Mes tyre, është dhe një unazë me diamant Krupp prej 33,19 karatësh që është i barasvlershëm me 3 milionë e gjysmë dollarë.
Aktori mund të vlejë dhe një stoli e cila është e mbushur me diamant të stilit barok që datojnë në vitin 1880.
r.b/NOA
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tom Cruise, një diamant 3.5 milionë dollarësh për vajzën 5-vjeçare Suri Empty Re: Tom Cruise, një diamant 3.5 milionë dollarësh për vajzën 5-vjeçare Suri

Mesazh nga EMI Fri 25 Nov 2011 - 12:46

jarebi edhe kta vipat mo si bejne , skan me ca merren tjeter per tu duk,per te qen ne qender te vemendjes bejne idjotesira nga me te cuditeshmet....po jepuani te varfeve mo dryqna , se kane me shume nevoje se goca 5 vjeca re per nje diamant koleksion...pu pu ca bohet, ne jemi ne krize kta bejne kalamoqave dhurata diamanta....me vjen ti .... :armati17:
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tom Cruise, një diamant 3.5 milionë dollarësh për vajzën 5-vjeçare Suri Empty Re: Tom Cruise, një diamant 3.5 milionë dollarësh për vajzën 5-vjeçare Suri

Mesazh nga Arabela Sat 26 Nov 2011 - 2:24

EMI shkruajti:jarebi edhe kta vipat mo si bejne , skan me ca merren tjeter per tu duk,per te qen ne qender te vemendjes bejne idjotesira nga me te cuditeshmet....po jepuani te varfeve mo dryqna , se kane me shume nevoje se goca 5 vjeca re per nje diamant koleksion...pu pu ca bohet, ne jemi ne krize kta bejne kalamoqave dhurata diamanta....me vjen ti .... Tom Cruise, një diamant 3.5 milionë dollarësh për vajzën 5-vjeçare Suri 324897
jam dakord,,,,esh gjynaf te veproj njeriu keshtu,,,femija nuk ja di vleren diamantit,,,i urituri ja din vleren ushqimit,,,,Tom Cruise, një diamant 3.5 milionë dollarësh për vajzën 5-vjeçare Suri 969217
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tom Cruise, një diamant 3.5 milionë dollarësh për vajzën 5-vjeçare Suri Empty Re: Tom Cruise, një diamant 3.5 milionë dollarësh për vajzën 5-vjeçare Suri

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 18:01

EMI shkruajti:jarebi edhe kta vipat mo si bejne , skan me ca merren tjeter per tu duk,per te qen ne qender te vemendjes bejne idjotesira nga me te cuditeshmet....po jepuani te varfeve mo dryqna , se kane me shume nevoje se goca 5 vjeca re per nje diamant koleksion...pu pu ca bohet, ne jemi ne krize kta bejne kalamoqave dhurata diamanta....me vjen ti .... :armati17:
jam shum dakord me ty emi brava brava brava
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tom Cruise, një diamant 3.5 milionë dollarësh për vajzën 5-vjeçare Suri Empty Re: Tom Cruise, një diamant 3.5 milionë dollarësh për vajzën 5-vjeçare Suri

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi