Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Aksident në gjueti, vdes 50-vjeçari People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Aksident në gjueti, vdes 50-vjeçari People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aksident në gjueti, vdes 50-vjeçari

Shko poshtë

Aksident në gjueti, vdes 50-vjeçari Empty Aksident në gjueti, vdes 50-vjeçari

Mesazh nga Durrsaku Sun 27 Nov 2011 - 0:32

Aksident në gjueti, vdes 50-vjeçari Gjuetari Një 50-vjeçar në rrethin e Shkodrës humbi jetën në gjueti në orët e para të së dielës, pas një aksidenti që besohet se u vetëshkaktua nga pakujdesia.

Refik Mehja, banor i fshatit Zus, ishte së bashku me disa miq duke gjuajtur, kur nga çiftja shpëtoi një e shtënë, nga e cila ai u plagos rëndë. Mehja humbi më pas jetën në spital.

Pavarësisht rrethanave të incidentit, të cilësuara si “jo të dyshimta”, policia ka nisur hetimet për zbardhtjen e plotë të ngjarjes.

Më parë gjatë nëntorit, një tjetër gjahtar mbeti viktimë e pakujdesisë së tij, në një incident pothuajse identik, të ndodhur në Dibër. 47-vjeçari, antar i Shoqartës së Gjuetarëve në Tiranë, u vetëplagos në pyllin pranë fshatit të quajtur Zagor dhe në pamundësi për të patur akses të shpejtë në spital nuk mundi të mbijetonte.

www.top-channel.tv
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi