Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Itali, aksident, vdes shqiptari People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Itali, aksident, vdes shqiptari People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Itali, aksident, vdes shqiptari

Shko poshtë

Itali, aksident, vdes shqiptari Empty Itali, aksident, vdes shqiptari

Mesazh nga Vizitor Sun 23 Jan 2011 - 13:52

Një aksident i rëndë rrugor në Piacenca të Italisë i ka marrë jetën një të riu shqiptar 26 vjecar dhe dy adoleshentëve italiane, ndërsa drejtuesi i automjetit, edhe ai shqiptar, është në gjendje kritike për jetën.
22 vjecari kishte qenë nën efektin e alkoolit, dhe këtë e tregoi edhe niveli i lartë i tij në gjak.
Katër të rinjtë, sipas të dhënave të para, e kishin kaluar natën në një lokal e po ktheheshin në shtëpi me një makinë të tipit Peugeot 206. Por 22 vjecari ka humbur kontrollin e mjetit, ndoshta për shkak të rrugës së rrëshqitshme nga akulli.

Ai ka tentuar të frenoje, por ka qenë vonë, makina është rrotulluar duke u përplasur me pjesën e pasme në murin e një shtëpie, pasi kishte goditur më parë një semafor dhe një pemë në anë të rruges. Impakti i përplasjes ka qenë aq i madh, sa automjeti është copëtuar krejtësisht.

Niveli i alkoolit në gjakun e 22 vjecarit ka rezultuar 6 herë më i lartë se norma e lejuar. Ai është tashmë nën hetim për vrasje nga pakujdesia.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi